stat

Wakacje morskie w Gdyni

Legenda Morska Gdyni zaprasza na cykl letnich spacerów z przewodnikiem - "Wakacje Morskie Gdyni". W każdą niedzielę o godz. 10:00 pod głównym wejściem do Gdynia InfoBox rozpoczynać się będą spacery miejsko - morskie. Prowadzić je będą certyfikowani przewodnicy PTTK Oddziału Morskiego w Gdyni.

Uczestnicy odwiedzą gdyńskie zakamarki, miejsca z klimatem i duszą - na styku miasta i morza. Każdy otrzyma pamiątkową pocztówkę z fotografiami transatlantyków. Dodatkowo w trakcie spaceru przeprowadzane będą quizy morskie z nagrodami. Spotkania to także okazja do plenerów fotograficznych w ramach konkursu "Legenda Morska w Obiektywie 2021".

Przygotowane zostały trzy różne trasy spacerów. Udział może wziąć każdy - mile widziane są rodziny z dziećmi. Spotkania są bezpłatne. Zapraszamy zarówno mieszkańców, którzy chcą lepiej poznać własne miasto, jak i turystów odwiedzających Gdynię.

Terminy spacerów:
11, 18, 25 lipca
1, 8, 15, 22 sierpnia

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.