stat
Impreza już się odbyła

WYprzedaż GArażowa (1 opinia)

 • niedziela, 28 czerwca 2020, godz. 9:00 - 15:00
 • Lokalizacja
  Gdańsk
 • Bilety
  wstęp wolny

Co? WYGAT, czyli Wyprzedaż Garażowa Trójmiasto
Idea jest prosta - wystawiamy na sprzedaż zbędne graty na swoim podwórku (ciuchy, książki, starocie - ogólnie wszystko to, co nam niepotrzebne, a może znaleźć nowego kupca).

Gdzie? Na swoim podwórku!
Jeśli są chętni z innych miast/dzielnic/ulic, aby w tym dniu zorganizować/skoordynować garażówkę, zapraszamy do kontaktu. Sami nie damy ogarnąć całego terenu Trójmiasta. Inicjatywa jest niekomercyjna, polegamy wyłącznie na własnej energii.

Garażówka ma szanse na powodzenie w dzielnicach/ulicach z przewagą domów i kamienic - najbliższe Oliwy to stary Wrzeszcz, Strzyża, VII Dwór, Sopot, część Przymorza. Blokowiska, z oczywistych względów, nie są przyjaznym miejscem na wyprzedaże, ale nie wykluczamy - przy Waszej odpowiedniej determinacji, kto wie, kto wie...

Może to być teren domu jednorodzinnego, posesja należąca do wspólnoty mieszkaniowej, albo każdy inny teren prywatny - za zgodą właściciela. Chodzi o to, żeby nie zajmować miejsca bez zgody właścicieli, czyli np. chodników miejskich, miejsc należących do spółdzielni mieszkaniowych, ogólnodostępnych parkingów.

Kiedy? Niedługo!
Garażówkę planujemy na niedzielę, 28 czerwca 2020, od godz. 9:00 do 15:00.
Zgłoszenia miejscówek przyjmujemy do piątku 26 czerwca, do godz. 23.59.

Jak?
Na podstawie Waszych zgłoszeń opublikujemy mapę z adresami - zaznaczonymi punktami wyprzedaży. Mapka będzie dostępna także w formacie do wydruku. W miarę możliwości, postaramy się je również wydrukować.

Jeśli chcecie popularyzować ideę garażówki w swojej okolicy, dajcie znać. Planujemy druk plakatów z informacją dotyczącą wyprzedaży garażowej, aby dotrzeć do jak największej liczby ludzi. Sami nie dotrzemy w Wasze okolice, potrzebna jest Wasza pomoc!

Oliwa się zgłasza, a Wy?

Przeczytaj także

Opinie (1)

 • Idea niby fajna, ale z wykonaniem mogłoby się trochę bardziej postarać

  Większość mieszkańców Gdańska mieszka w blokach i pomarzyć może o własnym podwórku, a przecież istnieją tereny wokół budynków mieszkalnych. Fajnie by było zrobić event w stylu tych ryneczków ze starociami, ale w centrum miasta. O dziwo cieszą się one zainteresowaniem i nie są "lumpeksem na ulicach" ;)

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.