stat

WOŚP w Kuźni Wodnej (2 opinie)

" Serduszko do puszki "

Już po raz kolejny bierzemy udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy pieniądze NA ZAKUP SPRZĘTU DLA DZIECI Z CHOROBAMI UROLOGICZNYMI I NEFROLOGICZNYM.
To, ilu małym pacjentom będziemy mogli pomóc, zależy od Was! Liczymy na dobrą frekwencję i hojną rękę wszystkich darczyńców.

Tak jak w roku poprzednim tak i teraz akcja w Kuźni Wodnej odbywa się pod hasłem: "Serce kowala". Będziemy kwestowali przy akompaniamencie młota wodnego do kucia stali. Tym razem jego żelazne serce będzie biło dla ratowania ciężko chorych dzieci.

Przewidzieliśmy też inne niespodzianki. Jako, że do akcji włączyło się kilku Darczyńców i tak między pokazami będziemy licytować upominki .Podczas tej imprezy planujemy również licytacje kiełbasek ,które będzie można piec w kowalskich piecach. Nie zabraknie oczywiście gadżetów typowo kowalskich, zwłaszcza podkówek oraz kalendarzy , które również zasilą budżet tegorocznej zbiórki pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zależności od dobrych warunków pogodowych swój udział również zapowiedzieli miłośnicy pojazdów zabytkowych z Auto Moto-klubu z Gdyni, mam nadzieję iż pokaz będzie stanowił nie lada atrakcje tego dnia.

Inną atrakcją tegorocznej akcji będzie pokaz walk rycerskich zaprezentowany przez miłośników średniowiecza -Oliwska Drużyna najemna "Inogici"oraz to iż po raz kolejny będziemy również w Domu Zarazy w Oliwie . Stowarzyszenie przyjęło nasze zaproszenie do wspólnej imprezy dla WOŚP zaplanowało kilka atrakcji , będziemy tam też zbierać datki dla potrzebujących dzieci.

W tym dniu wstęp do kuźni , oczywiście, bezpłatny. Czekamy na wszystkich chętnych, którzy właśnie tu, w zabytkowej Kuźni Wodnej, chcieliby zasilić budżet orkiestry. Mamy nadzieję, iż zimowa aura będzie nam sprzyjać i stanie się dodatkową atrakcją tego dnia. Osoby, które nas odwiedzą będą mogły bowiem podziwiać walory Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w pełnej krasie. Zachęcamy, bo miejsc do spacerowania jest w Dolinie Radości mnóstwo.
Zapraszamy więc do kuźni całe rodziny!.

Program akcji:
Kuźnia Wodna w Oliwie
godz .11:00 - start WOŚP -"Serce Kowala"
godz.12:00- pokaz kucia stali
godz.: 12:00 -14:00 -pokazy walk rycerskich
godz.14;00 -pokaz kucia
godz. 15:00 zakończenie imprezy
Dom Zarazy w Oliwie
Dla wszystkich chętnych którzy w tym dniu będą chcieli przyłączyć do udziału w WOŚP zapraszamy tak jak rok temu do Domu Zarazy w Oliwie i tutaj również będziemy zbierać serduszka.
godz. 15:00-16:00 licytacje spotkania ,
Każda pomoc jest mile widziana w dofinansowaniu tej imprezy ,dla dobra chorych dzieci i Ty możesz zostawić swoje serduszko dla WOŚP właśnie u nas w Kuźni Wodnej w Oliwie.

Serdecznie polecam i czekamy na wsparcie opiekun Kuźni Wodnej.

Darczyńcy i Sponsorzy obecnej edycji WOŚP-2011 w Kuźni Wodnej:

.Karczma Trzy Dęby - Osowa
.Biuro-Avon - Gdańsk Oliwa ul. Krzywoustego 3
.Firma Foto-Kadr usługi fotograficzne Gdańsk ul. Kołobrzeska
.Kraina Przygód mm-action


Przeczytaj także

Opinie (2)

 • WOŚP 2011 - Kuźnia Wodna

  Może znajdzie się firma która pomoże oczyścić parking koło kuźni- wiem iż WOŚP zaczyna się w niedzielę ale na dzień dzisiejszy nikt z odwiedzających nie zostawi pojazdu.
  Informacje o pomocy w tej sprawie poszły również do ZDIZ ale cisza......
  Kowal

  • 1 0

 • WOŚP 2011 - Kuźnia Wodna

  Wielkie podziękowania dla ZDiZ w Gdańsku za odśnieżenie parkingu dla uczestników WOŚP-2011.
  To piękny gest z Państwa strony można było w tym czasie odśnieżyć np. jedną uliczkę osiedlową a zrobiliście to właśnie dla Orkiestry.

  Wielkie dzięki

  PS. szczególne podziękowanie dla Działu Utrzymania Dróg

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.