stat
Impreza już się odbyła

WOŚP w Gdyni

  • niedziela, 31 stycznia
  • Lokalizacja
    Gdynia
  • Bilety
    wstęp wolny

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra z Jurkiem Owsiakiem w Gdyni od samego początku. 29 finał będzie naprawdę wyjątkowy - mówi Szymon Słoniewski, koordynator wolontariuszy w sztabie gdyniadlaorkiestry.pl. Mamy blisko 1000 wolontariuszy, kilkudziesięciu z nich pracuje przy finale już od początku listopada. Przygotowania do finału są bardzo zaawansowane głównie dlatego, że w blokach startowych byliśmy na początku stycznia, ale ze względu na obostrzenia związane z pandemią finał został przeniesiony na 31 stycznia 2021 r., a więc mamy pełną gotowość!

30 000 zł z Gdyni już na koncie Orkiestry, a finał dopiero za niecałe 20 dni! Orkiestra to już nie tylko zbiórka publiczna wolontariuszy chodzących z uśmiechem na ustach w tej jeden, wyjątkowy dzień w roku - mówi Igor Nizio, szef sztabu gdyniadlaorkiestry.pl. Z roku na rok rozwijamy działania związane z rozszerzaniem zasięgu zbiórki przy wykorzystaniu nowych kanałów. Teraz to: e-skarbonki, aukcje internetowe, puszki stacjonarne. Od lat wspierają nas politycy, celebryci, pisarze, artyści, ale także gdyńskie firmy, organizacje, stowarzyszenia, muzea.

Nasze popularne aukcje:
• Kolekcja 100 tokenów o wartości przekraczającej 10000 zł od Janusza Palikota: https://allegro.pl/oferta/kolekcja-janusza-palikota-10090803369
• Zostań europosłem na jeden dzień - aukcja od Roberta Biedronia (wystawiamy 10.01)
• Wyjątkowa kolacja z Januszem Palikotem w jego nowym browarze w Tenczynku: https://allegro.pl/oferta/wyjatkowa-kolacja-z-januszem-palikotem-10090645144
• Tygodniowe pobyty w hotelach na terenie całej Polski

W tym gdyńskie aukcje:
• Rejs dla 6 osób jachtem Copernicus od Zarządu Yacht Klub Stal: https://allegro.pl/oferta/rejs-jachtem-copernicus-dla-6-osob-10081248156
• Weekend z Mercedesem od BMG Goworowski: https://allegro.pl/oferta/weekend-z-hybrydowym-mercedesem-klasy-a-10080999056
• Metamorfoza od Ondiehair (Anna Renusz) znanej międzyinnymi z programu TTV Królowe Życia (sez. 9): https://allegro.pl/oferta/metamorfoza-od-ondiehair-w-gdyni-10084943806
• Zabiegi upiększające w Klinice Elixir o łącznej wartości 2500 zł
• Vouchery do gdyńskich restauracji: Restauracja Familią, Zante, Cozzi

Każdy z Was nadal może wesprzeć Orkiestrę przekazując przedmioty na aukcje. Kontaktując się z nami telefonicznie (58) 333 11 04 lub mailowo gdyniadlaorkiestry.pl" target="_blank" rel="nofollow">biuro@gdyniadlaorkiestry.pl.

Względy epidemiczne zmieniają mocno nasze priorytety związane ze zbiórką. Nastawimy się w tym roku na zbiórkę internetową dlatego liczymy na wsparcie gdynian bez wyjścia z domu przez stronę wesprzyjnas.pl lub gdyniadlaorkiestry.pl, to niezwykle proste i bezpieczne!

Jak będzie wyglądał sam finał?

Jest nadal szansa na zostanie wolontariuszem, mamy ostatnie wolne miejsca. Zgłoszenia przyjmować będziemy maksymalnie do końca tygodnia (15.01) przez naszą stronę internetową. Stawiamy w tym roku wyjątkowo mocno na bezpieczeństwo wolontariuszy, każdy będzie zbierał w Wielko-Orkiestrowej maseczce ochronnej. Odbieranie puszki, identyfikatora oraz innych gadżetów, a także rozliczenie puszki będzie traktowane indywidualne. Naszym celem jest unikanie kumulacji wolontariuszy w jednym miejscu to oznacza dla nas wyzwania związane z usprawnieniem procesów wydawania i odbierania puszek.

Nie planujemy w tym roku żadnych wydarzeń towarzyszących oraz imprez zamkniętych.

Orkiestrowe gadżety takie jak koszulki, kubki będzie można kupić w dniu finału w naszym sztabie przy Żeromskiego 26 w Gdyni.

Orkiestry nie byłoby bez wsparcia sponsorów!

Od wielu lat możemy liczyć na wiele firm i osób, które wspierają nasz sztab w Gdyni. Od zeszłego roku jest to carsharing MiiMove, który dla wolontariuszy przygotowuje specjalne kody na przejazdy, aby mogli bezpieczniej transportować się 31 stycznia podczas finału.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego wydał zgodę na bezpłatne poruszanie się wolontariuszy WOŚP na wszystkich liniach obsługiwanych przez SKM Trójmiasto za okazaniem identyfikatora w dniu finału.

Warto wymienić także kilka firm, bez których finał nie mógłby się odbyć: YMCA Gdynia, MGB Pompy Instalacje, Promostars, Polpack, Demps, SMSApi


Strona www: www.gdyniadlaorkiestry.pl
Link do e-skarbony: https://eskarbonka.wosp.org.pl/pmdj2g
Aukcje internetowe: https://allegro.pl/uzytkownik/GdyniadlaWOSP
Facebook: https://www.facebook.com/GdyniadlaOrkiestry
Instagram: https://www.instagram.com/gdyniadlaorkiestry/

siedziba:
YMCA Gdynia
ul. Żeromskiego 26
81-346 Gdynia
Szef sztabu:
Igor Nizio

Przeczytaj także

Opinie 4 zablokowane

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.