• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

W szafie spektakl dla dzieci między 1. a 4. rokiem życia

Chcemy zaprosić tych naj-najmłodszych (dzieci między 1. a 4. rokiem życia) na spotkanie z ubraniami w niecodziennych okolicznościach, na podróż do wielkiej szafy. Szafa to miejsce, w którym można się schować. Można przymierzać, można wybierać, próbować, eksperymentować, ale przede wszystkim można się bawić. W szafie badamy elementy garderoby za pomocą naszych zmysłów. Obserwujemy, wąchamy, dotykamy... Przyglądamy się odzieży akurat kiedy na nas nie leży. Czym może być wtedy ubranie? Na to pytanie, z całą pewnością, dzieci znają więcej odpowiedzi od nas. Szafa może być okazją do rozmowy, a ubrania wspólnym językiem. W końcu wszystkim nam towarzyszą od momentu urodzenia.

mar 24

niedziela, godz. 15:00

Gdańsk,
bilety 28 zł
ulgowy 25 zł
Kup bilet
mar 24

niedziela, godz. 11:00

bilety 40 zł
Kup bilet
Początki Akademii Teatralnej imienia Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filii w Białymstoku sięgają roku 1975. Scena Teatru Szkolnego ATB to nie tylko miejsce prezentacji studenckich, to także miejsce spotkań z ciekawymi zjawiskami we współczesnym świecie teatru lalek.
***
Wstęp wolny
Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy: zapisystacja@gak.gda.pl

***
Cykl ARCHIPELAG WYOBRAŹNI MŁODEGO WIDZA to przegląd jakościowych przedstawień profesjonalnych, ale niezależnych grup teatralnych dla dzieci i bliskich im dorosłych w Gdańskim Archipelagu Kultury, we wszystkich oddziałach GAKu. W ramach cyklu zagranych zostanie minimum 7 przedstawień dla dzieci teatrów, które do Gdańska przyjadą z Warszawy, Białegostoku, Poznania, Krakowa i Torunia. Uczestnictwo w teatrze to rozrywka, ale każdy spektakl jest dla dziecka wyzwanie, do rozbudzenia wyobraźni, ciekawości otaczającym światem i empatią do istot wokół. W ramach cyklu pokażemy spektakle, które przeznaczone są dla dzieci i bliskich im dorosłych do wspólnego przeżycia, zabawy i rozmowy. Spektakle, które zaprojektowane zostały w duchu teatru Jana Dormana, który tworzył przedstawienia międzypokoleniowe i zapraszał widownię wypełniającą sale teatrów przez lata. Zobaczycie u nas spektakle edukacyjne (ale bez morałów), pełne gier, zabaw i interakcji, które pomagają rozumieć otaczającą rzeczywistość, by rozwijać i nazywać emocje.

Kalendarz wszystkich spektakli: gak.gda.pl

Drodzy Widzowie! Jeśli macie specjalne potrzeby np. tłumacz PJM, miejsce dla wózka itp., to poinformujcie o tym oddział, w którym będzie odbywać się przedstawienie!

Opinie