stat
Impreza już się odbyła

W świecie olejków eterycznych

Zapraszamy na kolejne spotkanie W świecie olejków eterycznych!

w każdy czwartek (do 17.11.2022), godz. 18:00

Wstęp wolny
Olejki mają różne właściwości i zastosowanie - od pobudzających, przez relaksujące do ... afrodyzjaków. Olejki eteryczne oddziałują na szalenie wrażliwy zmysł - WĘCH, który w piorunującym tempie przekazuje impulsy do mózgu, a zwłaszcza do układu limbicznego - centrum dowodzenia emocjami. Dlatego aromat olejków eterycznych tak silnie oddziałuje na nasz nastrój i stan psychiczny i mimo, że aromaterapia kojarzona jest z relaksem i odprężeniem, to trzeba zachować ostrożność, by sobie nie zaszkodzić!
Olejki eteryczne mają również właściwości regeneracyjne. Stymulują skórę do odbudowy struktur ceramidowych i przyspieszają proces odnowy komórek. Ich zastosowanie pozwala odzyskać młody wygląd i poprawić kondycję skóry. Olejki eteryczne na cellulit (pomarańczowy i grejpfrutowy) stosowane są w balsamach i kremach ujędrniających.

Naturalne olejki eteryczne od lat stosowane są w tzw. "medycynie naturalnej" jako środek o szerokim zastosowaniu. Olejki stosujemy również w domu, do sprzątania czy jako dodatek do prania.
A co się będzie działo?

Przedstawimy najbardziej popularne rodzaje olejków eterycznych. Pokażemy jak zrobić własne perfumy. Opowiemy jak zastosować olejki w pielęgnacji ciała - każdy z uczestników będzie mógł wypróbować balsam do ciała z olejkiem. Poczęstujemy kawą z kropelką olejku.

I niespodzianka ! Każdy uczestnik otrzyma krótkie informacje o zastosowaniu olejków oraz VOUCHER o wartości 50 zł na wybrany masaż relaksacyjny z olejkami w gabinecie Wyspa Masażu i Estetyki Ciała, Gdynia Orłowo, ul. Wielkopolska 34A (www.spadlaciala.pl), tel. 511 699 090

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.