• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

W świecie The Sims wszystko jest możliwe!

gry

Wydarzenie THE SIMS™ 4 to niezwykle kolorowy świat, w którym każdy może stać się tym, kim zawsze pragnął. W ostatni weekend października Alfa Centrum zaprasza do zabawy w rytmie hitów the THE SIMS™ - będzie to niepowtarzalna okazja, by przez chwilę poczuć się celebrytą.

paź 8

sobota, godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 5 zł
paź 10

poniedziałek, godz. 14:00

Sopot,
Wstęp wolny
Harmonogram:
Sobota i niedziela: 11:00 - 19:00
Strefa dla dzieci "Być Dorosłym" - w godzinach 12:00 - 18:00

Zabawa z THE SIMS™ trwać będzie od godz. 11:00 do 19:00. Na poziomie "0" powstaną specjalne strefy, w której każdy z gości będzie mógł znaleźć coś dla siebie i dać upust swojej kreatywności i niczym nieskrępowanej wyobraźni. W strefie głównej- na gości oczekiwać będzie wielki ekran, przy którym odbędą się konkursy i zabawy związane z tematyką gry. Będzie można posłuchać i potańczyć w rytmie hitów świata THE SIMS™.

W strefie "Być Gwiazdą" Uczestnik wybiera rekwizyt i wychodzi przed ściankę prasową, gdzie w błysku fleszy wykonywane jest zdjęcie, po czym składa swój autograf na ścianie chwały i odbiera pamiątkowe zdjęcie z tej chwili.

"Być Projektantem" to miejsce dla tych, którzy chcą przenieść się do "magicznego" świata THE SIMS™ i sprawdzić swoich sił w grze; miejsce gdzie będzie można stworzyć swojego Sima i zaprojektować jego dom. Nad stanowiskiem czuwa przeszkolony promotor, który pomoże w razie wątpliwości.

Kto z nas będąc dzieckiem choć raz w życiu nie zadał sobie pytania: Kim będę w przyszłości? Detektywem, lekarzem, a może artystą? W strefie "Być Dorosłym" masz szansę sprawdzić swoje zdolności i zainteresowania

Wszystkie atrakcje są bezpłatne.
Zapraszamy do zabawy - pasaż na poziomie 0.

Opinie