stat
Impreza już się odbyła

W sopockim ZUS o świadczeniach Mama 4 +

  • czwartek, 12 września 2019, godz. 09:00
  • Lokalizacja
    Sopot, Biuro Terenowe ZUS Al. Niepodległości 796
  • Bilety
    wstęp wolny

Program Mama 4+ działa od marca 2019 r. Aby otrzymać niego świadczenie trzeba ukończyć powszechny wiek emerytalny, urodzić i wychować lub wychować co najmniej czworo dzieci oraz nie posiadać niezbędnych środków do życia.

12 lipca - 20 sierpnia 2021, godz. 10:00

Wstęp wolny
Świadczenie przysługuje także ojcom, w przypadku śmierci matki, porzucenia przez nią dzieci albo gdy zaprzestała ich wychowania. Maksymalna kwota świadczenia wynosi 1100 zł brutto, czyli tyle co minimalna gwarantowana emerytura. W przypadku, gdy osoba ubiegająca się o świadczenie ma jakiś dochód, kwota emerytury zostanie dopełniona do 1100zł. Świadczenie ma charakter uznaniowy i każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie.

W trakcie szkolenia omówimy między innymi warunki, które trzeba spełnić aby otrzymać świadczenie oraz zasady jego wypłaty i jej wysokość. Podpowiemy też jak prawidłowo wypełnić wniosek i jakie dokumenty należy do niego dołączyć.

Szkolenie rozpocznie się o 9.00 i potrwa około 1,5 godziny. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy mailowo pod adresem: dorota.suchora@zus.pl lub telefonicznie po numerem: 58 555-87-24.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.