stat
Impreza już się odbyła

W krainie bajek Disneya cz. 2

Szelest balowych sukni, błysk biżuterii, niebanalne akcesoria i dodatki, makijaż odpowiednio dobrany do stylizacji, starannie ułożona fryzura i wielki apetyt na zabawę. Brzmi jak scenariusz dla dorosłych? Tym razem to dzieci wybierają się na koncerty balowe do pięknych wnętrz Filharmonii na Ołowiance. W samo południe, w wybrane soboty karnawału, w przebraniach i z zapasem dobrego humoru zapraszamy na spotkania z ulubionymi baśniowymi bohaterami. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie.

Piękne księżniczki, dobre wróżki, dzielni rycerze! Przybywajcie na bajkowy koncert wraz z rodzicami. Wystarczy wsiąść w najnowszy model karety i wpisać w nawigację adres Filharmonii na Ołowiance. Uprzejmie prosimy o strój adekwatny do okazji: księżniczkowe suknie, starannie wypolerowane zbroje i elegancką fryzurę. Przywozimy ze sobą znakomity humor i wielki aptetyt na zabawę! W programie m. in. muzyka z bajek: Kraina Lodu, Dzwonnik z Notre Dame, Tarzan,
Mój brat niedźwiedź, Herkules, Coco, Kopciuszek, Aladyn.

Bogdan Smagacki, Maja Gadzińska - aktorzy
Natalia Walewska - skrzypce
Dawid Głowacki - klarnet/saksofon 
Anna Śmiszek-Wesołowska - wiolonczela 
Beniamin Baczewski - gitara basowa
Tomasz Skrętkowski - perkusja
Marta Żak - fortepian

Wiek: 3+
Czas trwania: 1 godz.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.