stat
Impreza już się odbyła

W hołdzie damom jazzu - koncert

27 maja Klub Marynarki Wojennej zaprasza na Koktajl Artystyczny w Riwierze. Koncert "W hołdzie damom jazzu" w wykonaniu Krystyny Durys z Zespołem.Początek o godz. 17.00, w sali kolumnowej Klubu /ul. Zawiszy Czarnego 1, Gdynia.

Krystyna Durys - wokalistka jazzowa zafascynowana erą swingu, inspirująca się przede wszystkim wykonaniami Królowej Jazzu - Elli Fitzgerald. Większą część umiejętności, jakie obecnie prezentuje podczas swoich koncertów zdobywała przez konsekwentne samodoskonalenie i dzięki ogromnej miłości do klasyki jazzu. Zdobywczyni legendarnej ZŁOTEJ TARKI w konkursie wokalnym na 44. Międzynarodowym "Old Jazz Meeting" w Iławie. Laureatka 2. miejsca w kategorii NOWA NADZIEJA ankiety JAZZ TOP (2017), nominowana również w kategorii WOKALISTKA ROKU ankiety JAZZ TOP (2017). Nominowana do Grand Prix Łódzkiego Stowarzyszenia Miłośników Jazzu w kategorii NADZIEJA MELOMANÓW (2017). Zaraz po wydaniu swojego pierwszego albumu TRIBUTE TO LADIES OF JAZZ we wrześniu 2016 r., została zaproszona na jeden z największych festiwali jazzowych na świecie - JAVA JAZZ FESTIVAL (Indonezja) jak również na OSTERSO JAZZ FESTIVAL (Dania) i LADIES' JAZZ FESTIVAL (Polska).

KRYSTYNA DURYS WSPÓŁPRACUJE Z JEDNYMI Z NAJLEPSZYCH POLSKICH MUZYKÓW

Paweł Hulisz (trąbka/ flugehorn), Marcin Janek (saksofony/ klarnet), Adam Wiśniewski (puzon), Marek Jurski (fortepian, aranżacje), Jarosław Stokowski (kontrabas), Adam Zagrodzki (perkusja) oraz Artur Jurek i Henryk Wieczyński (aranżacje).

Źródło: www.krystynadurys.pl

Informacja o biletach

Wstęp wolny za okazaniem wejściówki.

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 21 maja od godz. 12.00, w Klubie MW „Riwiera” , ul. Zawiszy Czarnego 1 w Gdyni, sala kolumnowa /parter/.
bilety 35 zł
ulgowy 30 zł
Kup bilet
bilety 40 zł
ulgowy 30 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)