stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

W dobrą Stronę | 50 lat polskiej piosenki na 50 lecie UG (1 opinia)

W imieniu Rektora Uniwersytetu Gdańskiego Prof. Dr hab. Jerzego Piotra Gwizdały mamy zaszczyt zaprosić na jubileuszowy koncert pt. " W dobrą Stronę - 50 lat polskiej piosenki na 50 lecie UG", który odbędzie się 15 października 2019 na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni.

lut 7

niedziela, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 30 zł
mar 12

piątek, godz. 19:00

bilety 100 zł
Kup bilet
Koncert jest dedykowany Społeczności Akademickiej i artystycznie inauguruje obchody 50-lecia Uniwersytetu Gdańskiego.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Na program koncertu złożą się utwory z ostatnich pięciu dekad, które towarzyszyły studentom oraz wykładowcom od początku powstania UG do dzisiaj. Widzowie usłyszą najbardziej znane utwory wybitnych artystów, takich jak Marek Grechuta, Grzegorz Ciechowski, Maryla Rodowicz, Kazik Staszewski, czy Dawid Podsiadło.

"Będziesz moją panią", "Nie pytaj o Polskę", "Mój jest ten kawałek podłogi", "Czerwone korale" to znane i lubiane utwory, które będzie można usłyszeć w wykonaniu Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego w asyście Zespołu Pieśni i Tańca UG "Jantar" oraz dwunastoosobowej Orkiestry Rapsodycznej, na której czele stanie Artur Jurek - uznany gdański pianista i aranżer.

Widowisko połączy w sobie muzykę, taniec i wizualizacje świetlne dając niezapomniany spektakl obrazujący historię Uniwersytetu Gdańskiego, od początku powstania do dnia dzisiejszego.

Zapraszamy serdecznie!

Informacja o biletach

 • Kontakt
  brak danych
wyprzedane

Opinie (1)

 • Recenzja?

  50 lat jednej z trzech gdańskich uczelni wyższych.
  Trzy niesamowite zespoły: Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego, Zespół Pieśni i Tańca UG "Jantar" oraz Orkiestra Rapsodyczna z Panem Arturem Jurkiem.
  A to wszystko na jednej scenie największego w Polsce Teatru Muzycznego w Gdyni.
  A na Trójmiasto.pl jedynie informacja o wydarzeniu... i artykuł o tym, że dzisiejsi artyści występują na scenie w łachmanach.

  • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.