stat
Impreza już się odbyła

W Sopocie o Małym ZUS i podatku PIT

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców poświęcone małej działalności gospodarczej i zmianom w podatku dochodowym od osób fizycznych organizuje Biuro Terenowe ZUS w Sopocie wraz Krajową Administracją Skarbową.

Od 1 stycznia 2019 r. właściciele małych firm mogą opłacać niższe składki na ubezpieczenia społeczne. Składki obliczają od kwoty ustalonej proporcjonalnie do przychodu.

W trakcie szkolenia omówimy między innymi warunki, jakie musi spełnić przedsiębiorąca, aby skorzystać z Małego ZUS. Wyjaśnimy również jak ustalić limit osiągniętego przychodu oraz najniższą podstawę wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne, a także jak wygląda zgłoszenie i składanie dokumentów rozliczeniowych. Wskażemy także obowiązki i konsekwencje związane z korzystaniem z Małego ZUS-u
Natomiast przedstawiciele Krajowej Administracji Skarbowej przybliżą zmiany w podatku dochodowym od osób fizycznych w roku 2019 i 2020.

Szkolenie potrwa około 2 godzin.
Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy mailowo pod adresem: dorota.suchora@zus.pl lub telefonicznie pod numerem: 58 555-87-24.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.