Impreza już się odbyła

Voice Of Dream

Ta impreza to prawdziwa muzyczna uczta! VOICE OF DREAM! Tej nocy za dekami staną MATTHEW CLARCK i BLAKE, a na mikrofonie muzycznie zachwyci Was JOHN JAMES! Za barem nasi najlepsi barmani, którzy zadbają o Wasze podniebienie, a roztańczony parkiet wchłonie Was bez reszty!

wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
Będzie zjawiskowo, ekskluzywnie i baaaaaardzo zawodowo!

MATTHEW CLARCK

(SQ klub / Poznań)
dj i promotor aktywnie działający na wielkopolskiej scenie klubowej. Współpracuje z kilkunastoma klubami w Polsce. Pomysłodawca, realizator i rezydent projektów: The Backroom!, ŚRODing oraz Na4 w poznańskim SQ. Jeden z 4 oficjalnych DJów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. Ambasador marek: URBANEARS, NIXON, eventów FLY-BOARD oraz niegdyś projektu ŁOWCY z brandem JAGERMEISTER. Regularnie pojawia się na antenie radia RMF MAXX opowiadając o najciekawszych wydarzeniach organizowanych w rodzimym SQ. W przeszłości miał okazję wystąpić w Planecie Poznań/Warszawa, RMI FM czy internetowych RTS.fm, audiofonia i goodtimeradio.pl.
Często towarzyszą mu muzycy, wokaliści lub instrumentaliści. Współpracuje z portalem Muno.pl a na co dzień prowadzi studio graficznePOPO-DESIGN.COM. Systematycznie gra na imprezach: HED KANDI, Defected in the House, Ministry od Sound, Space of Sound (Space Ibiza), Gparty!


JOHN JAMES

John Egwu-James aka "John James" to soulowo-jazzowy wokalista pochodzenia nigeryjskiego. Większą część swojego dotychczasowego życia artystycznego spędził w Stanach Zjednoczonych występując w niezliczonej ilośći soulowych i gospelowych projektów. Jako twórca własnej wytwórni płytowej Jack&John Entertainment, swoją otwartość na różne rodzaje, style muzyczne potwierdza współpracując z wieloma producentami oraz artystami takimi jak: Mezo, Kamil Bednarek, Ewa Nawrot, Paweł Kaczmarczyk, Kasia Wilk, Cory Campbell, Jacek Winkiel, Nick Sinckler, Marcin Górny, Maciej Kociński, Marcin Sucharski, Kasia Rościńska aka "K8", Piotr Żaczek, Robert Luty, Ewa Bem, Natalia Kukulska, TGD, Mietek Szcześniak, Krzysztof Antkowiak, Natalia Niemen oraz Hania Stach.

Współpracując tylko z najbardziej otwartymi i kreatywnymi osobami na polskim rynku John James staje się symbolem wysublimowanego smaku i wysokiej jakosći w produkcji muzycznej oraz okołomuzycznej.

Wielu wiernych fanów zebrał wokół siebie po występie w programie "X Factor" emitowanym w TVN. Niezwykle dobrze przyjętym przez szeroką publiczność stał się również jego występ wraz z Jackiem MEZO Mejerem w programie "Bitwa Na Głosy" emitowanym w TVP 2.

John James wraz z Jackiem MEZO Mejerem zrealizował w 2012 roku singiel "The Only One", w Polsce znany pod nazwą "Jedyna", który również podbił serca wielu słuchaczy. Wraz ze stworzonym przez siebie soulowym składem "SoulBrothers" John oraz MEZO wykonali wersję "live" singla na pierwszym z serii koncertów John James & Friends.

Informacja o biletach

Wejście – selekcja:
Panie od 18 lat / Panowie od 21 lat

Bilety:
Normalne:
do 23:00 10 zł
po 23:00 20 zł
karta klubowa: free

Rezerwacje: +48 605 500 800

www.DreamClub.pl

Dołącz do nas na Facebooku:
www.facebook.com/dreamclub.sopot

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.