stat
Impreza odwołana

[odwołane] Vogule Poland: Winda do nieba 64

Kochane, kochani!

Pilnie obserwujemy sytuację epidemiologiczną w Polsce i z przykrością, w porozumieniu z klubem, postanowiliśmy odwołać zbliżające się wydarzenie. Gdy zapraszaliśmy Was na nie, mało kto spodziewał się, że koronawirus będzie tak powszechny, groźny i zostanie z nami na dłużej, więc sprzedawaliśmy tyle biletów, ile wynosi pojemność lokalu. Niestety pomieszczenie Was wszystkich przy obecnych obostrzeniach sanitarnych (które pewnie nie zostaną do czasu imprezy zniesione) jest niemożliwe. Mamy również świadomość, że organizacja wydarzeń w zamkniętych pomieszczeniach niesie ze sobą o wiele większe możliwości zarażenia się.

Z bólem serca, lecz dbałością o Was, odwołujemy to wydarzenie, ponieważ nie chcemy trzymać Was w niepewności. Osoby, które kupiły bilety, dostaną od Going.pl w ciągu 24 godzin na adres mailowy, który podawały przy zakupie, wiadomość. Tam dowiedzą się, jak zostaną im zwrócone pieniądze.

Mamy nadzieję, że do zobaczenia w lepszych czasach. Całujemy, dbajcie o siebie!

Vogule Poland

wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.