stat

Vogule Poland: Winda do nieba 64

Cześć!
Niestety jesteśmy zmuszeni ponownie przenieść nasze spotkanie. Robimy to z ogromnym smutkiem, ale Wasze zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas kluczowe. Wsłuchując się w głosy specjalistów, liczymy na to, że uda się wszystko zorganizować jesienią. Wiemy, że jest to odległy termin, ale postanowiliśmy nie odwoływać wydarzenia, ponieważ zgodnie z polityką Going.pl, zwrot pieniędzy otrzymalibyście w ciągu 180 dni, a my bylibyśmy zmuszeni ponieść koszt prowizji od wydarzenia, które nigdy się nie odbyło.

Pamiętajcie, że zawsze możecie zwrócić bilet i wystąpić o zwrot pieniędzy. W celu otrzymania zwrotu prosimy o przesłanie kodów biletów na adres: support@goingapp.pl. Zwrot zostanie dokonany na ten sam środek płatności, z którego opłacane było zamówienie. Wszystkich posiadaczy biletów fizycznych prosimy o:
a) zwrot w miejscu zakupu biletu, jeśli bilet został kupiony stacjonarnie w salonie Empik;
b) odesłanie biletu pocztą lub kurierem na adres biura Going.pl (Empik Bilety, al. Jerozolimskie 107, 02-011 Warszawa), jeśli bilet został kupiony drogą wysyłkową.

Zwrócone bilety zostaną udostępnione do sprzedaży jako nowa pula w momencie, gdy będziemy mieli pewność, że wydarzenie dojdzie do skutku.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Kochamy i tęsknimy.
Vogule PolandWiosnę powitamy w Trójmieście, choć obiecujemy nikogo nie topić. Nawet pani Marzanny. Obiecujemy za to taneczny fitness na najwyższych obrotach i rozruszanie znudzonych zimą stawów.

W głośnikach zabrzmi iście wiosenny miks przebojów, a na parkiecie ponownie zagości miłość. Już nie możemy się doczekać, więc szykujcie się na najlepszy Dzień Wagarowicza w tej części galaktyki!
18+
Madam + Patryk Chilewicz
guilty pleasure/wiosna /Krzysztof

21:00 - otwarcie bramek
22:00 - start imprezy

Informacja o biletach

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij