stat
Impreza już się odbyła

Vize

Przedstawiamy kolejną gwiazdę, która zagra dla Was 23.10 w sobotę. Przedstawiamy rewelacje tanecznych parkietów: duet VIZE. Jak na debiutantów radzą sobie naprawdę znakomicie.

VIZE to producenci z Niemiec. Zaczęli w 2018 roku i dość szybko, bo rok później zaczęli być doceniani dzięki sukcesom na listach przebojów. Najpierw Glad You Came, ale zdecydowanie lepiej wypadł utwór Stars , co nawet potwierdza VIZE Top 5, który podajemy na dole. Oto ich nowy kawałek Never Let Me Down, nagrany pierwszy raz z tym wokalistą. Nazywa się Tom Gregory. Mario Fiebiger, Vitali Zestovskih pochodzą z Berlina, a swoją muzę określają jako Slap house. To taka mieszanka electro, furure, dance i house, zagrana w odpowiedni sposób. Ich pierwsze dwa single Glad You Came i Stars rozwinęły się w ogólnoeuropejskie hity klubowe i radiowe oraz przyciągnęły uwagę w kraju i za granicą.

Na koncie mają współpracę z Felix Jaehn czy z Joker Bra (alter ego Capital Bra) czyli najpopularniejszym raperem w Niemczech. Utwór Close your eyes nagrany właśnie z Felixem i wokalistką Miss Li osiągnęli rewelacyjne 2. miejsce w niemieckiej liście Airplay. Taki sam wynik uzyskali na liście radiowej w Polsce.

VIZE udzielają się również jako remikserzy. Zrobili świetnie Post Malone dla Sam Feldt i dla innych takich jak Afrojack, Timmy Trumpet, Dealers Cat.

Więcej informacji i rezerwacje tel. 664-533-86

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.