• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Video Mapping. Rzeczywistość zaskakuje. Nie daj się zaskoczyć - zrób cytologię

Spektakularne przedstawienia multimedialne, składające się ze specjalnie zaprojektowanych wizualizacji i trójwymiarowych animacji będzie można zobaczyć już 14 lipca na budynku Teatru Muzycznego w Gdyni.

wrz 30-1.10

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 18:00

bilety 49 - 79 zł
ulgowy 39 - 65 zł
Kup bilet
Wyjątkowe widowisko łączące ze sobą muzykę, światło i dźwięk są częścią akcji "Rzeczywistość zaskakuje. Nie daj się zaskoczyć - zrób cytologię", realizowanej przez COPERNICUS PL Sp. z o.o.

Pokaz odbędzie się w piątek 14 lipca o godzinie 23:00 w Gdyni na bocznej ścianie Teatru Muzycznego od strony placu Grunwaldzkiego. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Akcja jest częścią projektu pn. "Profilaktyka raka szyjki macicy szansą na wydłużenie aktywności zawodowej mieszkańców województwa pomorskiego". Jest on współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest zwiększenie świadomości społecznej odnośnie wysokiej skuteczności i potrzeby wykonywania badań cytologicznych. Rak szyjki macicy jest obecnie szóstym pod względem częstości zachorowań nowotworem u kobiet w Polsce. Choroba zwykle wykrywana jest zbyt późno, co powoduje, że umieralność z powodu tego nowotworu jest w naszym kraju o 50% wyższa niż przeciętna dla krajów Unii Europejskiej. Dlatego niezbędna jest edukacja w zakresie potrzeby badań profilaktycznych, szczególnie wśród kobiet w wieku 25-59 lat, które są aktywne zawodowo oraz kobiet, które nigdy nie wykonały badań cytologicznych.

By skorzystać z darmowych badań, wystarczy zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.cytologia-pomorze.pl lub zadzwonić pod numer 58 727 01 30.

Do końca września, w ramach projektu, odbędzie się jeszcze 5 video mappingów na terenie województwa pomorskiego.
Pruszcz Gdański - budynek Starostwa Powiatowego - 13 lipca
Sztum - Zamek Krzyżacki - 17 sierpnia
Tczew - Urząd Miejski - 18 sierpnia
Gdańsk - Ratusz Staromiejski - 24 sierpnia
Lębork - Ratusz - 25 sierpnia
Słupsk - Urząd Miasta - 28 września

Opinie