stat
Impreza już się odbyła

Viadrina Hatti Vatti olo.b

RED LIGHT & FINLANDIA PRESENTS

kości zostały rzucone...

Ten środowy wieczór zapowiada się wybitnie i obiecująco.
Jako pierwszy wystąpi dla nas Hatti Vatti
zaraz po nim w okolicach północy Viadrina
a dalszą część nocnych harców uprzyjemni olo.b

oprawę wizualną zapewnią: derubare & EEO

podczas trwania imprezy karmić będzie nas Carmnik
https://www.facebook.com/CarmnikPL

poza tym przewidujemy wiele nieoczekiwanych atrakcji...... ;)

start: 21:47 (drzwi otwieramy od 19:00)

Wstęp na imprezę tylko za okazaniem zaproszenia, które od piątku 15/11/2013 odbierać możecie w barze lub w Carmniku - pt od 12:00 Sopot 1 Maja. OD 21:00 pod klubem festiwalowym Narracji - "Gedanus", ul. św. Barbary 3

Viadrina
Mateusz Kazula and Konrad Ślazyk hail from the banks of the River Odra in Poland. They came together in 2010 through a shared passion for electronic music to form Viadrina (meaning "by the river Odra"). The fresh-faced pair made a crushing impact in early 2011 with their debut release 'Better EP' on Pets Recordings, and also scored a massive remix from Frankfurt heavyweights Arto Mwambe.
https://soundcloud.com/viadrina

Hatti Vatti
"Producent i DJ związany z brytyjską wytwórnią "Mindset" w której ukazał się jego debiutancki singiel. W swojej muzyce i występach na żywo łączy fascynacje dubstepem z minimalistycznymi dźwiękami dub-techno w duchu szacunku dla jamajskich pionierów gatunku.
Hatti Vatti gościł na kilku festiwalach (kilkukrotnie w RAW Temple w Berlinie, na Regeneratoriuos na Litwie i Kontruderzeniu w Poznaniu), jak i w wielu polskich klubach"
https://soundcloud.com/httvtt

olo.b (NORTHSIDERS//We Are The Night) - co tu dużo gadać.... Rezyduje gdzie chce, przeważnie tam gdzie zaśnie. Uroczy, potulny i miły, dopóki nie poprosisz go o kawałek. Jego ulubiony styl to dolce electro, a jako aperitif Jager w częstotliwości 128 BPM.

VJ:
☿ derubare - trójmiejski twórca wizualny. Autor teledysków, autorskich wizualizacji, wykonawca wizualizacji na żywo, projektant wizualny, reżyser. Motywem przewodnim jego prac jest relacja obraz - muzyka, ich wzajemne oddziaływanie i trwałe połączenie. W swojej pracy głównie posługuje się eksperymentalnymi metodami przecedzania sztuki filmowej przez sito filtrów łączonych z animacją często nawiązującą do estetyki cyberpunku. Współpracuje głównie z reprezentantami muzyki post-punkowej, elektronicznej i eksperymentalnej (m.in. Fuka Lata, Zenial, [haven], Black Lodge,Wilk, Uku). Swoje prace prezentował na licznych festiwalach i koncertach na terenie Polski, Słowacji, Niemiec, Włoch i Meksyku.
http://vimeo.com/derubare

eeo - vj, visual performer, w swoich pracach korzysta z wideo własnej produkcji, found foutage i obrazów generatywnych, na co dzień operator kamery, realizator w projekcie slow motion "timemasters.tv", twórca teledysków, wideo-scenografii spektakli teatralnych, współpracuje też z muzykami i innymi artystami wizualnymi, jego idolem jest Angus MacGyver.
http://vimeo.com/eeovisual

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni