stat
Impreza odwołana

Vader (3 opinie)

VADER już w marcu wystąpi w gdańskim klubie B90 w ramach trasy promującej szesnasty w dyskografii zespołu album Solitude in Madness.

cze'22 2-4

czwartek - sobota

Gdańsk,
bilety 479 - 519 zł
Kup bilet
VADER + gość specjalny

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Oświadczenie COVID-19 do pobraniahttps://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/
W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

VADER (Nuclear Blast) - Pionierzy polskiego death metalu powracają z szesnastym albumem w swoim dorobku. Solitude in Madness jest krążkiem bardziej death metalowym aniżeli poprzedni album Empire i najbrutalniejszym wydawnictwem grupy od czasów Litany. Koncerty na wrześniowej trasie Pandemic Madness pokazały, że załoga dowodzona przez Petera jest w świetnej formie, więc jesiennych koncertów nie warto przegapić!

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu. Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje). Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk. Przed wejściem na koncert sprawdzana będzie temperatura uczestników. Uczestnicy zobowiązani są do przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia i przekazania go organizatorowi na wejściu.

Opinie (3) 1 zablokowana

 • Album znakomity!

  • 0 2

 • buahahahahahaha

  ...Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje)....

  :D

  • 5 0

 • wchdzisz jak masz

  Maseczka odstep i szczepionke.

  • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.