• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

VII Wiosenne Spotkania ze Zdrowiem

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku serdecznie zaprasza do udziału w VII edycji Wiosennych Spotkań ze Zdrowiem. To kolejna odsłona wydarzenia poświęconego tematyce zdrowia. Tym razem hasłem przewodnim jakie będzie nam towarzyszyło jest: Zdrowy start na wiosnę.

Wiosna to moment, w którym wszystko budzi się do życia. Po dwuletniej izolacji w wyjątkowy sposób doceniamy uroki tej energetycznej pory roku.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia postaramy się zwrócić uwagę na to jak wielkie znaczenie dla zachowania sprawności naszego organizmu ma zachowanie równowagi zdrowej diety i aktywności fizycznej. Uzupełnieniem tych dobrych praktyk jest prawidłowa pielęgnacja. Dlatego umożliwimy uczestnikom poznanie tajników opartej na medycynie wschodu, kosmetologii ajurwedyjskiej. Wykład na temat przedstawi Pani prof. nadzw. dr hab. Dorota Kamińska-Jones, specjalistka w zakresie kultury indyjskie, certyfikowana w Indiach kosmetolożka ajurwedyjska, certyfikowana w Wielkiej Brytanii trenerka Jogi Twarzy, specjalistka od holistycznych i integracyjnych terapii twarzy, autorka publikacji naukowych z tej dziedziny, a także praktykująca kosmetolożka. Zadbamy również o aspekt psychologiczny podczas warsztatów pt. "Praca z przekonaniami klienta, partnera, dziecka, oparta na dialogu sokratejskim" prowadzonych przez Panią Annę Szymborską - eksperta z zakresu psychodietetyki oraz Panią Ewę Ksepkę - trenera rozwoju kompetencji społecznych.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych i kosmetologicznych, a także atrakcji oferowanych przez firmy z branży zdrowia i urody.

Nie zapomnimy także o aktywność naszych gości. Wydarzeniami towarzyszącym będą specjalnie przygotowane stacje na świeżym powietrzu, które umożliwią zainteresowanym sprawdzenie swoich zdolności motorycznych koordynacji ruchowej, szybkości czy siły podczas maratonu Zdrowy start po zdrowie.

Zwycięzca rozgrywek otrzyma atrakcyjną nagrodę nowoczesne, słuchawki bezprzewodowe, odporne na warunki atmosferyczne oraz charakteryzujące się doskonałą jakością dźwięku. Uczestnicy będą mogli odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie relaksu i skosztować zdrowych, dietetycznych koktajli samodzielnie przyrządzonych dzięki unikatowemu urządzeniu jakim jest Blender Bike. A także posilić się pysznymi zapiekanymi bułami od YellowFoodCab.

PROGRAM:
10:00 Zdrowy start po zdrowie stacje sportowe (parking od ul. Pelplińskiej)
10:15 Wykład "Terapia techniką Bowena" Bożena Pryma
10:30 Wykład "Kosmetologia ajurwedyjska tradycyjna medycyna indyjska dla zdrowia i urody współczesnego człowieka" - Pani prof. nadzw. dr hab. Dorota Kamińska-Jones.
11:30 Warsztaty "Praca z przekonaniami klienta, partnera, dziecka, oparta na dialogu sokratejskim" Pani Anna Szymborska i Pani Ewa Ksepka.

Liczba miejsc na warsztatach/wykładach jest ograniczona! Potwierdź swoją obecność, napisz na promocja@wsz.pl.

-Stoiska wystawiennicze:
-NFZ Gdańsk profil zaufany, karty EKUZ
-Pomorski Dom Nadziei Bezpieczne Gruchanie
-Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Gdańsku samobadanie piersi, pomiar ciśnienia, alkogogole
-Dr Ilona Lis wraz z Studenckim Kołem Naukowym DietetykaWSZ analiza masy ciała
-Biovico Sp. z o.o.
-Joanna Wodzińska partner firmy Nu Skin Nowy wymiar domowej pielęgnacji skóry. Poznanie technologii niewielkich rozmiarów ale o potężnym działaniu. Zabiegi oparte na systemie ageLOC, zachwycające swą skutecznością i potwierdzone badaniami klinicznymi.
-Abacosun
-Terapia techniką Bowena Bożena Pryma
-Forever Living Products Poland Sp. z o. o.
-Studenckie Koło Naukowe DermoLab badanie poziomu nawilżenia skóry
-Dr n. med. Anna Kamm aparat do diagnostyki parametrów skóry twarzy m.in.: melaniny i zaczerwienienia, nawilżenia, elastyczności.
-Gabinety Fizjoterapii mgr Ewy Cybulskiej
-Małgorzata Dziemian-Paczkowska Perfect Coll Sp. z o. o.
-Sylwia Olszewska - psycholog.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Trójmiasto.pl oraz Radio Gdańsk.

Zapraszamy!

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • wykład , warsztaty , spotkanie
  cze 10-31.10
  g. 18:00 - 20:00
  Gdynia, Zaufaj Położnej Szkoła Rodzenia
  Szkoła rodzenia w Gdyni