stat
Impreza już się odbyła

VII Targi Sportów Wodnych Wiatr i Woda (3 opinie)

Najpiękniejsze jachty, najszybsze łodzie motorowe, skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny będzie można oglądać w porcie jachtowym w Gdyni podczas Targów Sportów Wodnych Wiatr i Woda.

paź 23

sobota, godz. 9:00 - 21:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lis 19-21

piątek - niedziela

Gdańsk,
bilety 10 zł
Po raz kolejny miejscem letniej promocji sportów związanych z wodą: żeglarstwa, jachtingu motorowego, windsurfingu czy kajakarstwa morskiego, będzie Gdynia - żeglarska stolica Polski. W tegorocznych targach weźmie udział rekordowa liczba wystawców - ponad 120. Zaprezentowanych zostanie około stu jachtów i łodzi motorowych.

W halach namiotowych ustawionych na nabrzeżu swoje produkty pokażą firmy oferujące osprzęt żeglarski, motorowodny, sprzęt do nurkowania, kajakarstwa, windsurfingu, sprzęt asekuracyjny i ratunkowy, odzież turystyczną i sportową. Będą również organizatorzy czarterów i regat.

Przez cały czas w marinie odbywać się będą pokazy kajakarstwa morskiego, nurkowania oraz ratownictwa w wykonaniu Grupy K38 Poland i najlepszych gdyńskich ratowników. W sobotę dodatkowo zobaczyć będzie można pokaz pirotechniki czy kajakowe rodeo, a w niedzielę - pokazy regatowe jachtów sterowanym radiem.

Po raz drugi zostanie wręczona nagroda Prezydenta Miasta Gdyni w konkursie GDYNIA YACHT DESIGN, którego celem jest wyłonienie najładniejszego jachtu żaglowego oraz jachtu motorowego prezentowanego na targach.

Na targach pojawi się Zbigniew Gutkowski, który niedawno zajął drugie miejsce w wyścigu dookoła świata Velux 5 Oceans. żeglarz będzie gościem stoiska firmy Eljacht z Gdańska.

Godziny otwarcia targów:

- 4 sierpnia (czwartek) - godz. 12.00-19.00;
- 5-6 sierpnia (piątek, sobota) - godz. 11.00-19.00;
- 7 sierpnia (niedziela) - godz. 11.00-17.00.

Opinie (3)

 • JAK CO ROKU NUDA I LANS

  pelno gapiów

  • 0 3

 • Będzie Gutek w sobotę

  W sobotę o 14tej będzie wywiad z Gutkiem więc to warto zobaczyć

  • 2 0

 • tlumy i...

  .. ZNOW PRZEBIJANIE SIE Z LODKA DO SLIPU :p

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.