stat
Impreza odwołana

VII Koncert Muzyka czyni cuda (1 opinia)

Zapraszamy na koncert- Kristine Opolais - wspaniały sopran z Łotwy. Występowała na największych scenach operowych świata, m.in. w Nowym Jorku, Wiedniu, Berlinie czy Mediolanie.

cze'22 10

piątek, godz. 20:00

Gdańsk Sopot,
bilety 190 - 590 zł
Kup bilet
Towarzyszyli jej najsłynniejsi dyrygenci: Daniel Barenboim, Sir Antonio Pappano, Sir Simon Rattle czy Andris Nelsons, jak i najlepsi śpiewacy, m.in. Jonas Kaufman, Joseph Calleja, Marcelo Alvarez, Piotr Beczała, Bryn Terfel, Thomas Hampson czy Mariusz Kwiecień. Zasłynęła rolami Manon Lescaut, Toski, Tatiany w Oneginie czy Małgorzaty w Mefistofelesie. Przez wielu uważana jest za najlepszą współczesną śpiewaczką w operach Pucciniego. Nagrała wiele płyt CD i DVD.
Dochód z tegorocznego koncertuzostanie przekazany na zakup zestawu bronchoskopów, co pozwoli na leczenie wad wrodzonych, nowotworów oraz innych schorzeń przełyku i dróg oddechowych u dzieci.

Orkiestra Symfoniczna PFB
Gianluca Marciano - dyrygent 
Kristine Opolais - sopran

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Program:
Arie i muzyka orkiestrowa z oper Verdiego oraz włoskich kompozytorów ery verismo: Pucciniego, Mascagniego i Cilei, m.in. Madam Butterfly, Tosca, Nieszpory Sycylijskie, Moc przeznaczenia, Adriana Lecouvreur i Cyganeria.

Opinie (1)

 • Szczytny cel

  i piękna muzyma. Ale czy to znaczy, że Owsiak nie wystarczy? Tak duże są potrzeby w tym kraju?

  • 1 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • pokaz , imprezy i akcje charytatywne
  cze 27
  niedziela, g. 13:00
  Pomlewo, Kozi Gród
  Dzień Strażaka