stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

VI Wielka Aukcja Mikołajkowa

Nie masz pomysłu na podarunek gwiazdkowy dla bliskich? Wielkimi krokami zbliża się VI Wielka Aukcja Mikołajkowa organizowana przez Uczelnianą Radą Samorządu Studenckiego Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Studenci ASP ofiarowują swoje prace, nierzadko okraszone niezmiernym nakładem pracy, energii oraz twórczej kreacji.

Te prace będzie można zakupić już w Niedzielę (1 grudnia) o godzinie 13:00 w auli Akademii Sztuk Pięknych. Ceny rozpoczynają się od 10 złotych, a ich ostateczna nota zależy wyłącznie od przebiegu licytacji. Można ustrzelić niezłą sztukę za małe pieniądze! Tym razem stawiamy na różnorodność prac. Oprócz samych sztuk pięknych jakimi są malarstwo, grafika oraz rzeźba, będzie można zakupić przedmioty użytkowe studentów Wzornictwa. Trafić może się m.in. unikalny produkt wzięty z wystawy "Wokół Stołu", która zadebiutowała na międzynarodowym festiwalu designu DMY, oraz ostatnio na Łódź Design Festival. W ten sposób ukazujemy cały wachlarz różnorodnych tworów, jakie powstają na Akademii. Jest to unikalna możliwość zetknięcia się mieszkańców miasta z pozornie hermetycznym kręgiem ludzi sztuki. Przyjdź i samodzielnie sprawdź, co powstaje w murach uczelni!

Dochód z Aukcji całkowicie przeznaczony zostanie na mikołajkowe paczki dla dzieci przebywających w Pomorskim Centrum Traumatologii w Gdańsku. Jest to już szósta edycja mającego polegać na obdarowaniu dzieci zmuszonych chorobą do dłuższego przebywania w szpitalnej sali. Co roku Samorząd ASP osobiście rozdaje dziesiątki paczek dzieciom. Reakcje małych pacjentów na ów gest są największą zapłatą za podjęcie się realizacji przedsięwzięcia jakim jest Wielka Aukcja Mikołajkowa.

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.