• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
VHS HELL

VHS Hell

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

VHS HELL wraca z kolejnym pokazem do B90, aby raz jeszcze doprowadzić Was do łez wzruszenia, okrzyków zachwytu i krindżowych wzdrygnięć!

mar 29

środa, godz. 18:00

bilety 28,90 zł
przedsprzedaż 18,90 - 26,90 zł
W programie filipiński akcyjniak Sobowtór, który poleci z taśmy VHS oraz włoskie fantasy Yor, myśliwy z przyszłości, które zaprezentujemy z lektorem na żywo improwizującym ścieżki dialogowe.
Całość zostanie tradycyjnie uzupełniona o set reklam i telewizyjnych dziwności z lat 90. wyszperanych na starych kasetach wideo.Sobowtór, reż. Teddy Page, 1985, 76 min.
(Pokaz z taśmy VHS)

Frank ma okropnego pecha - jest uderzająco podobny do człowieka, którego lokalna mafia chce za wszelką cenę wyeliminować. Każdy normalny obywatel w takim przypadku zgłosiłby się na policję i poprosił o ochronę, ale nie Frank, to nie w jego stylu! Kiedy bowiem Frank jest wkurzony, jest w stanie w pojedynkę poradzić sobie z całym tabunem prześladowców. A lokalni mafiozi właśnie wkurzyli Franka.

Sobowtór to szalone kino akcji z Filipin mistrzowsko wyreżyserowane przez Teddy'ego Page'a - entuzjastę wybuchających samochodów, niekończących się pościgów i dziwacznych ujęć slow motion. W Sobowtórze nie zabraknie żadnego z powyższych elementów, ale jeśli myślicie, że nic Was już tu nie zaskoczy to poczekajcie tylko, aby zobaczyć jakie działa wytoczy główny bohater w finale filmu!

Yor, myśliwy z przyszłości, reż. Antonio Margheriti, 1983, 89 min.
(Pokaz z lektorem na żywo improwizującym dialogi)
Tytułowy Yor to wojownik, który pragnie poznać swoje pochodzenie i wyrusza na wyprawę życia przemierzając pradawne pustkowia pełne dinozaurów i plemion wrogo nastawionych małpoludów. Brzmi epicko, prawda? Cokolwiek jednak nie działoby się na ekranie, to najbardziej epicka w tym filmie jest fryzura Yora, dzięki której przypomina przysłowiową Grażynę, która właśnie chce porozmawiać z twoim kierownikiem. Dodajmy do tego pokraczne aktorstwo, efekty specjalne rodem z AliExpress i absolutnie wyjątkową przypadłość głównego bohatera, dzięki której w niemal każdej scenie wygląda, jak głupek, a otrzymamy idealny przepis na seans wieczoru!
Pokaz z lektorem na żywo improwizującym dialogi. W roli lektora wystąpi Mateusz Gołębiowski.

WSTĘP: 33 zł

UWAGA! Sprzedaż limitowanej puli biletów rusza w środę 9 listopada o godz. 10:00!
Bilety będą dostępne pod linkiem: https://tickets.b90.pl/pl/event/560/vhs-hell
Partnerzy: B90, Eurotrend Systemy Audiowizualne, Epson

Opinie