stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

V Wiosenne Spotkania ze Zdrowiem

28 maja zapraszamy na Konferencję V Wiosenne Spotkania ze Zdrowiem on-line - "Ortopodologiczne wsparcie".

Podologia to specjalistyczna dziedzina wiedzy, zajmująca się diagnozowaniem wad, zniekształceń i zaburzeń funkcji stopy, leczeniem występujących schorzeń, a także pielęgnacją stopy zdrowej i chorej.

Konferencja Wiosenne Spotkania ze Zdrowiem jest organizowana przez Wyższą Szkołę Zdrowia w Gdańsku cyklicznie. W tym roku ze względu na wszechobecną na świecie pandemię koronawirusa, nie zatrzymujemy się, spotkamy się on-line z dawką mocnej wiedzy, pełni optymizmu i energii.

Celem wydarzenia jest pogłębienie wiedzy i świadomości naszego społeczeństwa w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Tematem tegorocznego wydarzenia jest "ortopodologiczne wsparcie". Do udziału w konferencji zapraszamy właścicieli gabinetów podologicznych i kosmetologicznych, podologów, kosmetologów oraz osoby pragnące pogłębiać swoją wiedzę z zakresu podologii, a także wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Konferencję poprowadzi Prorektor Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, dr n. med. Marzena Podgórska

Konferencja obejmuje treści merytoryczne, podczas której porozmawiamy z ekspertami na temat ortopodologicznego wsparcia. Podpytamy zaproszonych specjalistów m.in.: o:
- wpływ biomechaniki chodu na wrastanie płytki paznokciowej
- problemy z jakimi najczęściej zgłaszają się osoby do gabinetu podologa
- wkładki korekcyjne, ortezy
- problemy z jakimi trafiają pacjenci do ortotyka
- związek ortotyki z podologią i fizjoterapią
- podstawowe wyposażenie gabinetu podologicznego

Na zakończenie odbędzie się ciekawy panel dyskusyjny, podczas którego uczestnicy konferencji będą mieli możliwość na czacie ogólnym skierować dodatkowe pytania do naszych specjalistów.

PRELEGENCI konferencji:
1. Lidia Zawadzka
Podolog, wykładowca w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Specjalizuje się w ortonyksji i innych metodach dotyczących terapii wrastających i wkręcających się paznokci. W oparciu o swoją wiedzę łączy pracę badawczą z rozwiązaniami praktycznymi.
2. Magda Rosłoniec
Ortotyk  z certyfikatem uzyskanym we Francji w renomowanej firmie Sidas. Szkoleniowiec i reprezentant Frems Life na terenie Polski.
3. Małgorzata Sochanek
4. Aleksandra Fenska
Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, kosmetolog, podolog. Specjalizuje się w prowadzeniu terapii ortonyksyjnych.

Wydarzenie zostało objęte:
PATRONATEM HONOROWYM przez Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka, Wojewodę Pomorskiego Dariusza Drelicha, Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego Tomasza Augustyniaka.
PATRONATEM MEDIALNYM przez Radio Gdańsk oraz portal Trójmiasto.pl
PATRONATEM MERYTORYCZNYM przez Gdański Ośrodek Promocji Zdrowia.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.
Aby wziąć udział w wydarzeniu, uprzejmie prosimy o wiadomość na adres mailowy konferencja@wsz.pl, wówczas prześlemy Ci zaproszenie do udziału w niniejszym webinarium.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

- obowiązują zapisy na adres mailowy konferencja@wsz.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.