stat
Impreza już się odbyła

V Rajd motoWOŚP

  • środa, 6 stycznia, godz. 09:00
  • Lokalizacja
    Trójmiasto

Już 6 stycznia 2021 r. (środa) zapraszamy na dzienny rajd. I to nie byle jaki! Wspólną zabawą chcemy uświetnić obchody 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wesprzemy Fundację Jurka Owsiaka - co oznacza, że całość wpisowego z tego rajdu przekażemy na WOŚP!

ZASADY SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNE
Zważywszy na obecną sytuację epidemiologiczną przypominamy, iż każda załoga jedzie tylko we własnej ekipie (bez mieszania się między załogami) i zobowiązuje się do przestrzegania obowiązujących zaleceń związanych z COVID-19.

ZAPISY
Dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od rocznika pojazdu, zapisy będą trwały od 15 grudnia 2020 r. do 4 stycznia 2021 r. Zgłoszenia będziemy przyjmować tylko i wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego, który udostępnimy przed rozpoczęciem zapisów.

WPISOWE
Nie ma kwoty minimalnej - zachęcamy do wsparcia dowolną kwotą. Cały dochód z przeznaczony jest na cel zawarty w temacie 29. Finału WOŚP: dla larynogologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Płatność za Rajd na starcie imprezy do puszki WOŚP.

FORMA RAJDU
Oprzemy rajd na podchodach. W tej formie rajdu nie znajdziecie klasycznie rozrysowanego itinerera opisującego trasę. Podamy tylko miejsce, do którego macie dojechać. Na miejscu znajdziecie zadanie oraz podpowiedź, gdzie znajduje się kolejny punkt. Nie ma sztywno narzuconej trasy. Każdy sam decyduje jak należy dojechać do kolejnego punktu. Dlatego ważne jest, żeby zaopatrzyć się w dokładną mapę oraz umieć się nią posługiwać.

WYNIKI
Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 29. finału WOŚP, 10 stycznia 2021 r., o godzinie 11:00 w sztabie WOŚP w Radzie Dzielnicy Strzyża (ul. Bernarda Sychty 12, Gdańsk). Wyniki będą udostępnione również w internecie w poniedziałek 11.01.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.