• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

V Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Scrabble

W ostatni weekend sierpnia rozegrany zostanie w Gdańsku oficjalny turniej rankingowy Polskiej Federacji Scrabble (PFS). W zawodach o tytuł Mistrza powalczą zawodniczki i zawodnicy z całej Polski, także debiutanci czyli osoby, które zechcą spróbować swoich sił w grze w scrabble w sportowym wydaniu - 1 na 1, z zegarem, wg. regulaminu PFS.

Jeśli lubisz grać w scrabble, a rozegranie 12 partii (7 w sobotę i 5 w niedzielę) to dla Ciebie ciekawe wyzwanie, koniecznie zapisz się na turniej!

Czekają atrakcyjne nagrody! Z okazji 5-lecia gdańskiego turnieju przewidziano nagrody finansowe dla pierwszych 5 miejsc Mistrzostw oraz wyróżnienia w kategoriach specjalnych: dla najlepszej zawodniczki, osoby z Pomorza, debiutantki lub debiutanta i innych.

Na turniej obowiązują zapisy przez formularz dostępny na stronie PFS lub u organizatorów, bezpośrednio przed rozpoczęciem Mistrzostw, w miejscu zawodów. Osoby debiutujące w rozgrywkach Polskiej Federacji Scrabble zwolnione są z opłaty wpisowego na turniej. Po więcej szczegółów oraz regulamin V Otwartych Mistrzostw Gdańska w Scrabble zapraszamy na stronę Polskiej Federacji Scrabble.

Harmonogram rozgrywek:

Sobota, 27 sierpnia (7 rund)

11:00-12:00 - zapisy
12:00 - rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 - przerwa obiadowa
20:00 - zakończenie gier

Niedziela, 28 sierpnia (5 rund)
9:00 - rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 - rozdanie nagród i zakończenie turnieju

Zapraszamy do udziału w turnieju i sprawdzenia swojego mistrzowskiego potencjału w Scrabble!

Opinie