• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Uwolnij książki na Pchlim Targu w Oliwie!

Piątek ostatnim dniem w szkole - jedni mają dosyć czytania i chcą mieć prawdziwe wakacje. Inni - wręcz przeciwnie - nie wyobrażają sobie wakacji bez lektury. Zatem w tą niedzielę uwalniamy książki!

w każdą niedzielę (do 25.09), godz. 09:00 - 15:00

Wstęp wolny
sie 24

środa, godz. 12:00 - 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Pchli Targ w Oliwie zaprasza wszystkich bibliofilów na wydarzenie, podczas którego będą mogli sprzedać/kupić/wymienić książki. Tego dnia na hali targowej (pod dachem) stworzymy wielki wspólny stół, na którym będziecie mogli wystawić swoje książkowe skarby bez żadnych opłat. Dozwolone, a wręcz wskazane są targowanie się, wymianki i gratisy.

Wiele osób nie wie, co zrobić ze starymi, zbędnymi książkami, bo przecież nie sposób ich wyrzucić... Jest na to sposób - bookcrossing! Uwolnij książki, aby ktoś inny mógł je przeczytać!

Organizujemy specjalne miejsce - okienko życia dla niechcianych ksiąg - przynieś, a ktoś inny będzie mógł z nich skorzystać. Postaramy się, aby regał z książkami pozostał na Rynku w Oliwie na dłużej.

Jedyny autentyczny pchli targ w Trójmieście!

Czynny w sezonie letnim - od początku maja do końca września. W każdą niedzielę od godz. 9 do 15, na Rynku w Oliwie (ul. Polanki 1a).

Vintage Flea Market at Oliwa - every summer sunday 9 am - 15 pm, from may to september.
W każdą niedzielę zapraszamy na tradycyjny pchli targ, czyli wyprzedaż rzeczy małych i dużych!
W programie: świetna pogoda, serdeczni ludzie oraz nastrojowa muzyka.

PIERWSZY RAZ NA PCHLIM TARGU?
Idea jest prosta i niezmienna od siedmiu lat, zgodna z duchem zero waste: sprzedajemy lub kupujemy rzeczy, które zalegają w naszych domach. Na pewno masz takie skarby, które już Ci się znudziły lub ich nie potrzebujesz. Czy wiesz, że ktoś inny właśnie tego szukał przez całe życie?
Nie wyrzucaj - przynieś na Pchli Targ! Przedmiot zbędny w Twoim domu może zyskać nowe życie w innym miejscu.

Nie trzeba się wcześniej zgłaszać, wystarczy przyjechać i znaleźć wolne miejsce. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc handlowych i parkingowych wokół Rynku, zalecamy przyjazd przed godz. 9.00.
Obowiązują symboliczne opłaty za miejsce handlowe: 5 zł/m2, dzieci i seniorzy płacą za stoisko 1 zł/m2 (maksymalnie 2 metry na osobę).
Dodatkowo, dla zainteresowanych istnieje możliwość płatnej rezerwacji miejsc oraz wypożyczenia stolików, wieszaków na ubrania albo namiotu (wszelkie informacje znajdziesz tutaj: Pierwszy raz na Pchlim?

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • piosenka aktorska , w plenerze
  sie 7
  niedziela, g. 18:00
  Gdańsk, Amfiteatr
  Tamara Arciuch