PATRONAT

Uśmiech dla dzieci - Grzegorz Turnau (4 opinie)

Fundacja dla Dzieci Vivadental zaprasza na pierwszy koncert charytatywny "Uśmiech dla dzieci", który zapoczątkuje cykliczne, pomorskie spotkania dobroczynne na progu lata.

Relacja z imprezy

3 czerwca 2017 r. w Filharmonii Bałtyckiej, Ołowianka 1, godz. 19:00 wystąpią: w pierwszej części zespół Boogie Boys, w drugiej Grzegorz Turnau; wydarzenie poprowadzi Beata Szewczyk, dziennikarka Radia Gdańsk. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na sfinansowanie diagnostyki i leczenia stomatologicznego dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, spowodowanej chorobą, kłopotami rodzinnymi czy warunkami ekonomicznymi. Konkretnie to podopieczni pomorskich domów dziecka, Pogotowia Opiekuńczego w Gdańsku, ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych oraz osoby chorujące na oligodoncję -rzadką chorobę genetyczną.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Program:
- godz. 19.00 - 19.45 :
przywitanie gości honorowych, prezentacja Fundacji dla Dzieci Vivadental;
występ zespołu Boogie Boys
losowanie 3 nagród dla publiczności
- godz. 19.45 - 20.15 przerwa:
na foyer aukcja, zabawa fantowa, stoiska charytatywne
- godz. 20.15 - 21.40 występ Grzegorza Turnaua.

Koncert został objęty patronatami honorowymi: Wojewody Pomorskiego, Marszałka Województwa Pomorskiego, Prezydenta Miasta Gdańska, Prezydenta Pracodawców Pomorza, oraz Gdańskiego Klubu Biznesu

Patronaty medialne:
TVP Gdańsk, Radio Gdańsk, www,trójmiasto.pl, Magazyn Prestiż, Magazyn Express Biznesu, Magazyn Pomorski, Empik, Co jest Grane.

Bilety są dostępne w sprzedaży:
- stacjonarnie w kasach Filharmonii, w salonach Empik,
- elektronicznie na portalach ticketpro.pl, kupbilecik.pl, bilety24.pl

Fundacja dla Dzieci Vivadental jest młodą organizacją pozarządową, powołaną w listopadzie 2014 r., której celem jest pomaganie dzieciom w woj. pomorskim, znajdującym się w ciężkiej sytuacji życiowej spowodowanej brakiem rodziny, trudnościami ekonomicznymi, nieuleczalną chorobą. Konkretnie wsparcie otrzymują podopieczni domów dziecka, domowych hospicjów dla dzieci, ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych oraz chorzy na oligodoncję- rzadką chorobę genetyczną. powodującą brak zębów stałych. Średni koszt leczenia jednej osoby, oparty na przeszczepach komórek macierzystych i zastosowaniu implantów, wynosi 100 tys. zł, obecnie leczeniem objęte są trzy osoby.

Efekty działalności: z bezpłatnej diagnostyki i leczenia stomatologicznego oraz z doraźnej pomocy socjalnej skorzystało do lutego 2017 r. ok 170 dzieci .

Zapraszamy w magiczną podróż, gdy "Na Brackiej pada deszcz", jest "Cichosza" i nie wiadomo, czy "Naprawdę nie dziej się nic" czy jesteśmy na "Plażach Zanzibaru", a wkoło "Liryka, liryka, czuła dynamika...". Pomóżmy dzieciom pokonać granicę smutku, samotności i lęku. Niech wiedzą, że są dla nas ważne.

Więcej na www.vivadental.org.pl

Przeczytaj także

Opinie (4)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.