• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Urodziny Piotra Pawłowskiego - Formy Planet / Dance Like Dynamite / The Shipyard

Piotr Pawłowski - basista/kompozytor/autor tekstów, każde swoje okrągłe urodziny obchodzi na scenie. Tym razem zaprasza do gdańskiego Wydziału Remontowego, w którym wystąpią: Formy Planet, Dance Like Dynamite, The Shipyard oraz Kamienny Krąg.

gru 15

piątek, godz. 20:30

bilety 40 zł
lut 25

niedziela, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 50 zł
Kup bilet
FORMY PLANET - prog funk wave dla wtajemniczonych, piosenki o kosmosie, który jest wszędzie.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


DANCE LIKE DYNAMITE - new romantic industrialized post-punk.

THE SHIPYARD - Kashubian shoegaze wave.

KAMIENNY KRĄG - prawdziwy metal.

Ten ostatni zespół wystąpi po raz pierwszy od zawieszenia swojej działalności w 1993 roku. Jego powodem była konstatacja gitarzysty solowego zespołu - Tadeusza Solówki, że świat nie jest godny jego solówek. Od czerwca 1993 Tadeusz zaszył się w domu i zaczął grać solo, którego jeszcze nie skończył. Istnieje ryzyko, że koncert Kamiennego Kręgu zacznie się właśnie od jego solówki. Wraz z nim wystąpią jego nieodłączny druh basista Bolesław Cienki, mistrz grania przez cały utwór jednego dźwięku. Idolami Bolka nieustannie pozostają tak znakomici basiści jak Alan Lancaster ze Status Quo i Ian Hill z Judas Priest. Perkusista oryginalnego składu zespołu - Antoni Przyśpieszalski zakończył swoją muzyczną przygodę. Zastąpi go Stanisław Dwustopiuk - perkusista z Podlasia, który prosił żeby przekazać dla Państwa, że nie może już się doczekać pokazania swoich blastów.
Tytuły utworów zespołu "Metal inaczej", "Fuzz na piasku" czy "Duma/w imieniu metalu" nie przedstawiają żadnych wątpliwości z czym będą Państwo mieć do czynienia.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  50 zł
 • Przedsprzedaż
  40 zł
Bilety:
 40 PLN przedsprzedaż - https://goout.net/pl/bilety/formy-planet+dance-like-dynamite+inni/oanr/
 50 PLN płatne gotówką w dniu koncertu
Prawdziwy metal nie może być za tani!

Opinie