• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Urodziny Grubego - Szoł Komediowe

Kolejny rok minął, czas na zdmuchnięcie świeczek, pyszny torcik i użalanie się, bo to ostatnie 365 dni z dwójką z przodu, a później to już wiadomo, dom starców i kaplica. Nie na mojej warcie. Urodziny Grubego powracają z przytupem i wszyscy są zaproszeni!

gru 15

piątek, godz. 22:00

Gdynia,
bilety 40 zł

w każdą sobotę (do 30.12), godz. 22:00

Gdynia,
29. urodziny mam zamiar świętować hucznie w otoczeniu najfajniejszych ludzi jakich znam. To o Was jest. No już, porzućcie sztuczną skromność.

Z tej niewątpliwie poczesnej okazji przygotowałem dla Was coś specjalnego - nieprzewidywalny komediowy występ w fenomenalnej obsadzie złożonej z cudownych trójmiejskich improwizatorów, komików, kabareciarzy i więcej.

Nie zabraknie gości specjalnych (chociaż obecność każdego i każdej z Was będzie dla mnie bardzo wiele znaczyła) i na scenie pojawią się między innymi:

Krzysztof Skiba - frontman legendarnego zespołu Big Cyc, satyryk, konferansjer, publicysta, aktor, wokalista, felietonista, człowiek-instytucja na którego muzyce się wychowałem

Pan Li - genialny iluzjonista, półfinalista Mam Talent!, który na scenie łączy wdzięk, grację i mistycyzm związany ze sztuką iluzji z szokującym talentem komediowym i improwizacyjnym

a także śmietanka trójmiejskiej sceny komediowo-improwizacyjnej (Kto konkretnie? Karty będą odsłaniane po kolei, profile występujących będą się pojawiać na wydarzeniu fejsbukowym o tej samej nazwie, bądźcie uważni: www.facebook.com

Razem z Wami i przy Waszym udziale stworzymy improwizowane widowisko, które rozbawi nawet największego ponuraka. A po występie - świętujemy i improwizujemy dalej korzystając z listy najbardziej wyselekcjonowanych napojów wyskokowych jakie Bunkier ma do zaoferowania.

Zapowiada się niezwykły wieczór pełen nieprzewidywalnych zwrotów akcji, nietuzinkowych rozkmin scenicznych i przede wszystkim śmiechu, and that's the way uh-uh I like it!

Jeśli mnie znasz - docenisz wspominki, inside joke'i i żarty o grubasach.

Jeśli mnie nie znasz - będziesz częścią prześmiesznego widowiska, na które będziesz miał wielki wpływ i które zostanie w Twojej głowie i sercu na długo.

Jeśli nie wiesz o co chodzi, ale lubisz się napić po kosztach i najlepiej nie za swoje - na hasło URODZINY GRUBEGO obowiązujące przez cały wieczór będziesz mógł się cieszyć rozmaitymi promocjami na barze.

Prezenty? Największym prezentem będzie dla mnie Twoja obecność! Ale lubię też hajs, diamenty i dawno nie jeździłem Ferrari.

Arkadiusz "Pan" Pawłowski.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  20 zł
 • Przedsprzedaż
  15 zł
Bilety dostępne na stronie: www.kupbilecik.pl

Opinie