• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Urodziny Gdyni: Wielki bal urodzinowy - Roztańczymy Gdynię

bal

Wydarzenie w ramach

Z okazji urodzin Gdyni Prezydent Wojciech Szczurek zaprasza dzieci na Wielki Bal, który odbędzie się 4 lutego w hali Polsat Plus Arena Gdynia.

Tegoroczna edycja balu nosi tytuł ,,Roztańczymy Gdynię. Po dwuletniej przerwie wszyscy jesteśmy spragnieni zabawy karnawałowej z prawdziwego zdarzenia, dlatego tego dnia będziemy tańczyć, wirować, wyginać się i skakać na parkiecie.

Do współpracy zaprosiliśmy szkoły taneczne z Gdyni, które zaprezentują kilkuminutowe pokazy oraz zaproszą dzieci do wspólnej zabawy. Każda ze szkół przeprowadzi również indywidualną naukę tańca.
Na uczestników czeka także cała moc atrakcji m.in.: zabawy z animatorami, taniec limbo, tor przeszkód, zabawy z chustą i pomponami, zadania sportowe, małe zamki dmuchane, fotobudka i fotograf, przypinki i wiele innych.

Bal odbędzie się w dwóch turach:
I TURA w godzinach 10.00 - 12.00
II TURA w godzinach 14.00 - 16.00

Pierwszeństwo udziału w balu mają rodziny posiadające Kartę Mieszkańca.
Na balu dzieci mogą przebywać wyłącznie pod opieką uprawnionych osób pełnoletnich.
Mali uczestnicy balu otrzymają upominki, które będą im przypominać o tej niezwykłej zabawie.

Organizator balu: Miasto Gdynia
Partner główny: CRITS S.A.
Partnerzy: Cheerleaders Gdynia Junior; Takie Studio Tańca w Gdyni; Akrobatyczny Teatr Tańca Mira-Art.; El'dance - studio tańca, lekcje tańca nowoczesnego; MTV Dance Fit mobilna szkoła tańca.
Realizator balu: PROMOTION 360

Informacja o biletach

Wstęp na bal jest bezpłatny, ale biletowany. Rejestracja zostanie uruchomiona 28 stycznia. Link do rejestracji https://balurodzinowy.interticket.pl/

Opinie