stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Urodziny Centrum Hewelianum (3 opinie)

Relacja z imprezy

Już w najbliższą niedzielę, 22 lipca zapraszamy na 10 urodziny Hewelianum! Z tej okazji zapraszamy do wspólnego świętowania. Na urodzinowych gości czeka wiele niespodzianek i przyjemności.

Dlaczego 22 lipca? Bo to bardzo naukowa data! Dzień liczby Pi. Podziel 22/7 = 3,14... 
Szczegółowy program urodzin dostępny na stronie Centrum Hewelianum.

W programie m.in.: obserwacje słońca przez teleskop, pokazy psich zaprzęgów, spacery przyrodnicze po parku, które zorganizują edukatorzy z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku, warsztaty i gry, pokazy walki ogniowej i pojedynku na bagnety, nauka musztry.

Dla najmłodszych malowanie twarzy, dmuchaniec-rakieta, który pozwoli wznieść się prawie w kosmos, wielkie bańki mydlane i basen z kulami. Dodatkowo strefa lekkoatletyczna, a w niej: zawody biegowe na krótkich dystansach z aparaturą do fotofinishu, rzuty co celu, kosze do streetball-u, rozgrywki rodzinne: unihokej, badminton, piłkarskie zawody z sędziami PZPN.

Na urodzinach Hewelianum zagości również Parkowisko - family&friends festiwal - fantastyczna inicjatywa spotkań ze znajomymi i bliskimi w parkowych przestrzeniach, przy muzyce na żywo i w towarzystwie "zajawkowiczów" dzielących się swoją wyjątkową pasją.

Z okazji urodzinowego przyjęcia wszystkie interaktywne wystawy Hewelianum będą dostępne za symboliczną złotówkę, a na deser fabryka czekolady "Bałtyk" poczęstuje gości autorskimi słodkościami.

A o godzinie 22.00 zapraszamy na mapping - ośmiominutowy, niezwykły pokaz 3d na ścianie Wozowni Artyleryjskiej.  

Bądźcie z nami!

Przeczytaj także

Opinie (3)

 • Warto!!!

  Warto bylo, a wieczorem pójdziemy jeszcze raz.

  • 1 0

 • Urodzinki

  Super urodzinki, sto lat centrum Hewelianum :)))

  • 0 0

 • Urodzinki

  Super urodzinki, sto lat centrum Hewelianum :)))

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.