• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Uniwersytet Morski w Gdyni dla 31. Finału WOŚP

Pokazy w Planetarium im. A. Ledóchowskiego, zwiedzanie symulatorów na Wydziale Nawigacyjnym, czerwone serduszka, ciekawe aukcje internetowe to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez pracowników i studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 29 stycznia 2023 roku.

W tym roku hasło przewodnie zbiórki brzmi:
Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich - małych i dużych!
Program Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w ramach 31. Finału WOŚP

29.01.2023 r., niedziela
godz. 10:00 - 14:00
/budynek Wydziału Nawigacyjnego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni,
al. Jana Pawła II 3/:

- pokazy w Planetarium im. Antoniego Ledóchowskiego seanse przeprowadzane będą co 30 minut (wejście główne do budynku Wydziału Nawigacyjnego),
- zapoznanie się z działaniem symulatora manewrowego i symulatora radarowo-nawigacyjnego, na którym to studenci Wydziału Nawigacyjnego uczą się m.in. manewrowania statkiem.

W budynku Wydziału Nawigacyjnego będzie znajdował się również sklepik z gadżetami WOŚP, który przygotowany zostanie przez Sztab Gdynia dla Orkiestry. Ponadto swoje stoisko na Wydziale będzie miała również Akademia Wellness pod patronatem Herbalife. Na stanowisku będzie można dokonać pomiaru parametrów składu ciała i tkanki tłuszczowej. 

Pracownicy i studenci z Morskiego Klubu Łączności SZKUNER SP2ZIE z Wydziału Elektrycznego zapoznają chętnych z działaniem i obsługą stacji krótkofalowej.

Koło Naukowe LoGIStic działające na Wydziale Nawigacyjnym zaprezentują możliwości zastosowanie dronów w transporcie i logistyce.

Specjalnie z okazji 31. Finału WOŚP studenci Wydziału Mechanicznego wykonali niezwykłą, industrialną, marynistyczną lampę, która będzie licytowana podczas Wielkiej Orkiestrowej Licytacji w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni. Początek licytacji o godz. 18:00.

Uczelniane upominki licytowane są również na aukcjach internetowych Allegro prowadzonych przez Sztab Gdynia dla Orkiestry działający przy YMCA Gdynia. Aukcje dostępne są na specjalnym profilu WOŚP:
- Zestaw upominkowy nr 1
granatowy worek z wyhaftowanym logotypem Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, dwie ramki na standardowe tablice rejestracyjne z listwą promującą Uniwersytet Morski w Gdyni
- Zestaw upominkowy nr 2
kalendarz książkowy, smycz sublimacyjna,  podkładka pod myszkę komputerową, długopis z grawerem Uniwersytet Morski w Gdyni, zasłonka na kamerkę internetową
- Zestaw upominkowy nr 3
męska, ciemnogranatowa koszulka POLO - rozmiar L, ciemnogranatowa czapka z daszkiem
- Zestaw upominkowy nr 4
damska, ciemnogranatowa koszulka POLO - rozmiar L, ciemnogranatowa czapka z daszkiem
- Zestaw upominkowy nr 5
ciemnogranatowa czapka zimowa, kalendarz zeszytowy na spirali na rok 2023
- Zestaw upominkowy nr 6
puzzle z limitowanej wersji z wizerunkiem Daru Młodzieży
Zestaw upominkowy nr 7
voucher na nocleg w apartamencie "Kapitańskim" w hostelu "Mały Żagiel"

Pieniądze zebrane podczas zbiórki w całości przeznaczone zostaną na Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do licytacji i dobrej zabawy! Łączy nas wspólny cel!

Opinie