Impreza już się odbyła
PATRONAT

Underfate

Zapraszamy Was na niezwykłe wydarzenie jakim jest wernisaż Slavomira Marii Nietupskiego. Wernisaż zostanie połączony z koncertem obiecującego zespołu wykonującego post-rock Underfate!

sie 3

poniedziałek

Gdańsk sopot,
bilety 169-299 zł
Kup bilet
cze'21 2-4

środa - piątek

Gdańsk,
bilety 479 - 519 zł
www.facebook.com/underfate
www.underfatepl.bandcamp.com

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


O zespole:
Grzegorz Bryk - recenzent Magazynu "Gitarzysta" tak oto rozpoczyna swoją opinię o ich muzyce: "Debiut kwidzyńsko-gdańskiej formacji Underfate oczarowuje. Mało tego, czaruje tak mocno, że gdy już przestąpi się próg muzycznej krainy z albumu "Seven", to nie chce się jej opuszczać - tak jest uzależniający i tak hipnotyzujący. Przede wszystkim zaś sugestywny (...)"

O wystawie:
Nietupski posiłkując się talentem kolektywu Fantasmica oraz Ulvhedinn wyreżyserował serię zdjęć które po prawie 8-letnim okresie przygotowań zostały ujęte pod wspólnym tytułem "VERE DICTUM: Use Your Delusion" co oznacza w tłumaczeniu "Werdykt: użyj swego urojenia". W przeciwieństwie do wcześniejszych prac ograniczona do minimum ingerencja cyfrowa stanowi nową jakość dla artysty, który tym razem znacznie większą uwagę położył na wymiar duchowy z plemiennym pierwiastkiem wielu kultur.

Kiedy? 19 lipiec 2015 godz. 18:30

——————————————————————————————

http://facebook.com/Bunkierclub
ul.Olejarna 3, Gdańsk

Patronat: Trojmiasto.pl

——————————————————————————————

Bunkier - Alternatywa dla codzienności!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij