stat
Impreza już się odbyła

Ukryta zabawa x Rimm

Siedzimy pijemy, nic się nie dzieje, czyli głośna muzyka i napoje wyskokowe.

sty 29-30

sobota - niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
lut 26

sobota, godz. 21:00

Sopot,
bilety 40 zł
przedsprzedaż 20 - 30 zł
Kup bilet
Drzwi otwieramy o 21.
Przypominamy o obowiązującym zakazie tańczenia. W klubie można zjeść oraz wypić napoje wyskokowe. Prosimy o przynoszenie certyfikatów szczepienia.
Dodatkowe informacje oraz rezerwacje pod numerem telefonu: 530-917-788
lub mailowo: biuro@bunkierclub.pl

Wstęp do lokalu tylko dla osób pełnoletnich.

DJ RIMM

Urodzony w 1986, na scenie muzycznej od 2002 roku jako producent, a od 2006 dj i organizator imprez. Właściciel wytwórni muzycznej Black Candy Records. W ciągu swej niedługiej kariery zagrał kilkaset imprez w około 50 klubach w miastach całej Polski. Rezydent klubów Boolvar (Gdynia), Miami Nice (Słupsk), Mosquito (Kołobrzeg). Od 2009 roku wykładowca w szkole djskiej firmy Audioline.

Od początku intensywnie się rozwija i udało mu się dojść do wysokiego poziomu umiejętności w graniu imprez z gramofonów. Dzięki występom w rozmaitych klubach w całej Polsce, często u boku gwiazd, nauczył się doskonale wyczuwać potrzeby publiczności i wzbudzać w niej duży entuzjazm, także poprzez swoje osobiste podejście do ludzi.

Specjalizuje się w muzyce R'n'B, Hip-hop, Dancehall, Funk, Old School oraz Disco, dzięki czemu scratching czy zwariowany mix są jego standardem. Od pewnego czasu przenosi te umiejętności na muzykę klubową (radosne odmiany muzyki House). W graniu przede wszystkim stawia na energię, którą wyzwala poprzez dynamiczny scratch i mix na wysokim poziomie technicznym.

Uczestnik szeroko reklamowanej, djsko-tancerskej trasy "Napad Na Baun$" w 2006 roku. W wakacje 2007 z agencją Number One organizował trasę Mix&Bauns na zlecenie firmy Polkomtel - operatora sieci Plus GSM. Supportował największe gwiazdy polskiej sceny hip-hop - m.in. Tede, Donguralesko, Pezet, Onar, Numer Raz.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • clubbing / disko
  sty 28
  piątek, g. 21:00
  Gdańsk, Wydział Remontowy
  Tarantino Night
 • clubbing / disko
  sty 28
  piątek, g. 20:00
  Gdańsk, Ziemia
  Trapcity