• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Uczta dla Pań w Centrum U7

W U7, jak zwykle, dzieje się coś ciekawego i naprawdę trzeba być mega gapą, żeby nie skorzystać z nadarzającej się okazji do przyjścia i wzięcia udziału w świetnej zabawie. Tym razem mamy idealną propozycję dla Pań. Zniżki, nagrody, świetna zabawa. I to w każdą środę!

maj 28-29

sobota - niedziela, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 0 - 25 zł

w każdy piątek (do 24.06), godz. 22:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 10 zł
Drogie Panie! Zapraszamy Was do U7 na wyjątkową Ucztę, podczas której będziecie mogły delektować się 30 % zniżką na bilard, bowling oraz drinki. Nie zabraknie również zaproszeń do ciekawych miejsc, które będziemy Wam rozdawać.


"Uczta dla Pań" to impreza, która - jak sama nazwa wskazuje - jest dedykowana płci tej nieco piękniejszej. Podczas "Uczty..." jesteście, drogie Panie, traktowane naprawdę wyjątkowo. W każdą środę obdarzamy Was królewskimi przywilejami w postaci 30% zniżek na bilard, bowling oraz drinki, obsypujemy Was również różnymi zaproszeniami: do U7, do salonów piękności, do Jatomi Pure, Teatrów. Pisząc wprost - robimy wszystko, abyście tego dnia czuły się wyjątkowe.


Uczta dla Pań w U7 - przykładowa galeria


Zniżki na drinki, bilard i kręgle. Darmowe nagrody. Kapitalna zabawa. Wyjątkowa atmosfera. Uczta dla Pań - super opcja na babskie wyjście. W każdą środę!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.