stat
Impreza już się odbyła

U can hide with DJ Rimm & DJ Mamut

Męczy Cię codzienna praca? Chcesz wreszcie oderwać się od codzienności? Ukryj się w Bunkrze przed zmartwieniami! Wpadnij do nas, poczuj się jak w domu, rozłóż się wygodnie na kanapie i wypij smacznego drinka! Tej nocy zagrają dla Ciebie dwaj doświadczeni i znani muzycy.

lip 30-31

piątek - sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 15 - 25 zł
wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
Górny parkiet: DJ RIMM
www.soundcloud.com/djrimm
Dolny parkiet: DJ Mamut
http://www.videofashion.pl/
Dolny parkiet zostanie urozmaicony teledyskami wyświetlanymi na ekranie.
Przyjdź, zobacz, zabaw się w rytm najlepszej muzyki!

Promocja:
Od 16.00 do 22.00 piwo i szot wódki po 5 zł.

Wstęp jak zawsze:
po 21-ej panowie 10 zł
po 22-ej panowie i panie 10 zł

R.I.M.M. -
dj / party rocker, który od 2005 roku trzęsie pomorską sceną klubową. Autor mixtapów i produkcji hiphopowych, będący pod silnym wpływem dzikiej nieokiełznanej elektroniki. Entuzjasta gramofonowych wariacji, wyciągania najlepszych kąsków House i RnB i bezwzględnego mieszania ich z głębokim i szorstkim BASSem.
Mimo, że obsługę gramofonów zaczynał od scratchingu, to zawsze ciągnęło go w stronę nakręcania tłumów na parkiecie. Doceniany przez kluby, w ciągu kilku lat działalności zdążył zostać zaproszony na setki imprez w głównych lokacjach całej Polski. Gość audycji radiowych Planeta FM, RMF Maxx, Weekend FM, FAMA. Z licznych projektów klubowych możemy wymienić chociażby głośną trasę "Napad Na Baun$, "Mix&Bauns" dla sieci Plus GSM czy też "MTC Black&House".

Występował u boku wielu znakomitych djów (m.in. Tom Novy, Treasure Fingers, Featurecast, A-Skillz) i raperów polskiej sceny hip-hop (m.in. Tede, Donguralesko, Pezet, Onar, Numer Raz). Gościnny DJ zawodów tanecznych "Dance Battle For Poland", "Shake Ya Booty" czy "Booty Challenge" oraz eventów specjalnych, jak "DeSkiDance", Mistrzostwa Polski w Driftingu 2012 Poznań czy "Top Trendy Festival Afterparty".

W każdym miesiącu można go usłyszeć m.in. w łódzkich kluba Spinka i Czekolada, sopockim Dream Clubie oraz gdańskim Bunkrze. Mocno zacieśnił swoją współpracę z siecią klubów Czekolada. Rezyduje w sopockim oddziale. Obwinia się go głównie o nieustającą popularność środowego cyklu Ladies Night, który prowadzi od początku istnienia klubu.

DJ MAMUT - już w dzieciństwie kasetowy walkman wielkości i ciężaru cegły był jego przyjacielem - tak zaczęła się przygoda z muzyką.

Z czasem zaczął kolekcjonować stare winyle, a walkmena zamienił na mikser i deki.
I tak przypadek sprawił, że jego zainteresowanie przerodziło się w pasję, którą już od 11 lat dzieli się z innymi. Wychował się na muzyce lat 70. i 80. i pod dziś dzień jest to temat przewodni jego imprez.

Patronat: Radio Eska

Połączenie historycznej, niezmienionej z zewnątrz struktury budynku i wewnętrznego przeobrażenia zaskoczy wszystkich.
Eklektyczne wnętrza, zachowana oryginalna substancja architektoniczna i zastosowane rozwiązania designerskie - to nowa przestrzeń dla kultury i odzyskana atrakcja turystyczna dla miasta.

BUNKIER - PO PROSTU MUSISZ TEGO DOŚWIADCZYĆ.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Wstęp jak zawsze:
po 21-ej panowie 10 zł
po 22-ej panowie i panie 10 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.