stat
Impreza już się odbyła

U Know Me Radio #2 // Groh // Sonar Soul

U Know Me Radio nadaje ponownie, tym razem na antenie gość specjalny - Łukasz Stachurko czyli Sonar Soul. Obecny na scenie od niemal dwóch dekad, znany ze składów takich jak RYSY i SONAR, Łukasz ma swój, charakterystyczny styl, który łączy nowoczesną elektronikę z hip hopowym sznytem nadanym przez sample. Jako Sonar Soul przygotowuje się do wydania długogrającej solowej płyty, na której połączy fascynację brytyjską elektroniką lat 90. i współczesnym klubowym brzmieniem.

sty 20

czwartek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
przedsprzedaż 15 zł
Kup bilet
kwi 1

piątek, godz. 20:30

Gdańsk Sopot,
bilety 150 - 170 zł
Kup bilet
Prowadzący się nie zmienia, jest z nami Groh, jeden z naszych ulubionych dilerów wosku. Wciąż trzyma się winyli i wciąż lubi rap, ale jego muzyka nie ma stylistycznych granic. Mimo solidnego stażu jako DJ i wydawca nie popada w rutynę i za każdym razem zaskakuje nas świeżą selekcją. W końcu to U Know Me Records Radio!

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Świeże bity serwuje Groh i Sonar Soul, świeże dania kuchni świata reszta bandy czyli Hummusland, Food & Coffee 100p, Pizza Corner Gdańsk, Mecyje, Gburka, Food on the wood, Pan Baleron, Morze Pasta, Mesobox i AJSY - lody tajskie.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.