stat
Impreza już się odbyła

Tworzenie eko kosmetyków, automasaż i joga twarzy.

Zapraszamy na szkolenie, podczas którego nauczysz się jak wykonać automasaż twarzy o działaniu przeciwzmarszczkowym oraz relaksującym mięśnie.

Kosmetyki Naturalne DIY

gru 1

niedziela, godz. 14:30 - 16:30

bilety 110 zł

Naturale kosmetyki. Warsztaty DIY.

gru 17

wtorek, godz. 18:00

Gdańsk, Good Space coworking
bilety 59 zł
Dowiesz się jak prawidłowo oczyszczać i pielęgnować skórę twarzy. Nauczysz się również robić 2 eko kosmetyki do twarzy: krem nawilżający oraz serum przeciwzmarszczkowe.

PROGRAM SZKOLENIA

CZĘŚĆ PIERWSZA:


1. Elementy jogi twarzy - dowiesz się i nauczysz jak ćwiczyć mięśnie twarzy, by opóźnić powstawanie lub złagodzić powstałe zmarszczki. Dowiesz się jak przywrócić świeży wygląd i poprawić owal twarzy.

2. Automasaż twarzy - poznasz kilka technik/ruchów liftingujących i relaksujących poszczególne rejony twarzy, które możesz wykonać podczas codziennej pielęgnacji twarzy, w pozycji siedzącej lub leżącej.

3. Mindfulness - nauczysz się jak poprzez oddech kierować swą uwagę na siebie oraz jak redukować napięcia powstające w naszym ciele.

PRZERWA: Napijesz się kawy/herbaty i zjesz domowe ciasto.

CZĘŚĆ DRUGA:

1. Prawidłowe oczyszczanie skóry twarzy - dowiesz jak krok po kroku oczyścić skórę twarzy oraz jakich kosmetyków używać do demakijażu i oczyszczania twarzy.

2. Pielęgnacja skóry twarzy - dowiesz się jak dobierać krem do swojej cery oraz jakie kosmetyki do twarzy stosować w okresie jesienno-zimowym.

3. Tworzenie kremu do twarzy - zrobisz dla siebie krem o pojemności 50 ml. Do stworzenia tego kosmetyku użyjemy odpowiedniej mieszanki naturalnych składników aktywnych. Krem sprawdzi się w pielęgnacji cery suchej i wrażliwej. Będzie łagodził, nawilżał oraz poprawiał elastyczność skóry.

4. Tworzenie serum do twarzy -zrobisz dla siebie serum o pojemności 50 ml. Przy regularnym stosowaniu tego serum skóra twarzy nabierze blasku, stanie się bardziej nawilżona, a ilość i głębokość zmarszczek zostanie zredukowana.

PROWADZĄCE:

dr. n. o zdr. AGNIESZKA SKOPOWSKA
- uzyskała tytuł magistra fizjoterapii (2005) oraz broniła tytułu doktora nauk o zdrowiu (2014) na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum w Bydgoszczy. Jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Bydgoszczy, kierunku pielęgniarstwo (1997). Prowadzi prywatną praktykę fizjoterapeutyczną SALUS w Bydgoszczy. Dr. n. o zd. Agnieszka Skopowska uczestniczyła w ponad 30 kursach specjalistycznych i szkoleniach z zakresu fizjoterapii i masażu (w tym m.in. Medycyny Manualnej, pomiaru i analizy EMG w praktyce klinicznej, klawiterapii, Medycyny Wschodniej i Akupunktury, "Terapii ręki", kursach specjalistycznych terapii powięziowej KMI, FRSB, diagnostyki i terapii uroginekologicznej, kobiet po porodach i z zaburzeniami napięcia dna miednicy).

mgr. IZABELA RYSKA - absolwentka kierunku Biotechnologia leków Politechniki Gdańskiej, Wydział Chemiczny (2015). Ścieżkę zawodową związała z naturalnymi kosmetykami. Uczy jak tworzyć kosmetyki oraz pielęgnować skórę w sposób naturalny. Od listopada 2015 r. pracowała nad autorskim składem kosmetyku. Stworzyła projekt świecy do masażu. Świeca podczas topienia zamienia się w olejek do masażu o temperaturze zbliżonej do temperatury ludzkiego ciała. Pomysł został doceniony przez miasto Gdynię, jest laureatką Konkursu Gdyński Biznesplan 2017. Izabela prowadzi szkolenia z naturalnych kosmetyków w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, w Szkołach Żak, TEB oraz w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych.

MIEJSCE SPOTKANIA: kawiarnia Sztuka Wyboru, Słowackiego 19, Gdańsk.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    220 zł
CENA:
220 zł / 1 osoba
400 zł / 2 osoby

ZAPISY: napisz wiadomość na facebooku do Izabela Ryska-kosmetyki naturalne. W odpowiedzi otrzymasz dane do przelewu.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni