stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Twój jubileusz - Artyści w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu (8 opinii)

pop

Zgodnie z wolą rodziny artysty, decyzją managera i reżysera koncertów, tragicznie przerwana trasa "Mój Jubileusz" Zbigniewa Wodeckiego będzie kontynuowana. Zaplanowane koncerty zmieniły nazwę na "Twój Jubileusz" i będą hołdem dla wybitnego muzyka i wspaniałego człowieka jakim był Zbigniew Wodecki.

Relacja z imprezy

Jesienne koncerty to jedyna oficjalna trasa "w hołdzie" poświęcona artyście. Na każdym z koncertów wystąpią muzycy z zespołu który przez wiele lat towarzyszył Zbigniewowi Wodeckiemu oraz orkiestra symfoniczna Collegium F pod batutą Maestro Marcina Sompolińskiego. Podczas koncertu w hali Gdynia Arena usłyszymy najpiękniejsze utwory artysty w wykonaniu gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wśród nich znajdą się osoby, które w sposób szczególny związane były ze zmarłym artystą. Wystąpią m.in: Ryszard Rynkowski, Beata Rybotycka, Jacek Wójcicki, Mariusz Patyra, Grupa MoCarta, Olga Bończyk i inni.

pop - koncerty w Trójmieście


Obsada dla każdego z koncertów może być inna ze względu na kalendarz wyżej wymienionych artystów. Dokładny skład dla poszczególnych koncertów będzie znany wkrótce, jednak będzie on dobrany z zaprezentowanej grupy.

Oświadczenie managera artysty oraz reżysera trasy koncertowej:

"22-go maja 2017 roku odszedł wspaniały artysta, przyjaciel, człowiek którego szanowaliśmy i lubiliśmy niemal wszyscy. Zbigniew Wodecki. Pustka, która po sobie pozostawił nigdy nie zostanie wypełniona. Równo rok temu rozpoczęliśmy przygotowania do jubileuszowej trasy koncertowej po Polsce. Zbyszek cieszył się bardzo na te spotkania z Państwem w niemal całym kraju. Pierwsze dwa koncerty pt. "Mój Jubileusz" odbyły się w Poznaniu w marcu tego roku i zgromadziły komplet publiczności. Nikt z nas nie przypuszczał wtedy, że trasa zostanie przerwana w tak brutalny sposób....

Zbigniew zostawił nam jednak swoją muzykę i dlatego po długich nocnych naradach postanowiliśmy, że chcemy zakończyć tę trasę dla Zbyszka, oddając mu hołd i nasz bezwarunkowy szacunek. Aktualnie rozmawiamy z artystami, którzy wystąpią podczas koncertów poświęconych pamięci Zbyszka.

Będziemy Państwa informować na bieżąco o przebiegu naszych działań. Pożegnamy Zbyszka w sposób jaki należy żegnać wybitnego człowieka. Wśród przyjaciół, znajomych i przy dźwiękach jego najpiękniejszych przebojów. Nigdy o Tobie nie zapomnimy. To będzie "Twój Jubileusz"."

Mariusz Nowicki - manager artysty
Jacek Lisewski - reżyser

Przeczytaj także

Opinie (8) 1 zablokowana

 • opinia

  Piękny pomysł, ale chyba na liście wykonawców powinny być Alicja Majewska i Zdzisława Sośnicka, z którymi artysta był związany i wykonał najpiękniejsze piosenki - "Lubię wracać tam gdzie byłem" i "Z tobą chcę oglądać świat".

  • 21 1

 • Komercja

  Chciałem pójść na jubileusz Wodeckiego.
  Ceniłem Go jako artystę i człowieka.
  Ale teraz ktoś chce, nawet po Jego śmierci, zarobić trochę kasy!
  " W hołdzie..." więc zachowajcie klasę i honorarium przekażcie na jakiś szczytny cel. I wtedy wielu, w tym ja, zapłaci nawet 200 zł. za miejsce stojące.

  • 9 6

 • oddanie hołdu odpłatne?

  Rozumiem, że teraz by oddać hołd trzeba za niego zapłacic nawet 129zł? Hołd oddany a i wszyscy zarobią. Nie dziekuje... najlepszym hołdem jaki mogę oddac to przygasic światło, włączyc płyte Zbigniewa i i słuchając i pijąc kieliszek wina w domu myslec dobrze o jego muzyce jak i samym artyście.

  • 12 2

 • Kasa Misiu, kasa...

  Hołd? To na odległość pachnie komercją. Hołd za pieniądze? Hm...Może tę kaskę przeznaczyć na np pomoc dla chorych, starych, cierpiących niedostatek artystów, lub jakikolwiek inny cel charytatywny.
  Nie podoba mi się to. Nie kupię biletu.

  • 5 2

 • Kasa się musi zgadzać (1)

  Po śmierci Wodeckiego nie otrzymałem żadnej informacji od Tixer, gdzie kupiłem bilet na Jublieusz Pana Zbigniewa. Sam się skontaktowałem i otrzymałem informację, że będzie trasa "W Hołdzie", ale póki co nie są znani wszyscy artyści, a bilety mogę zwrócić. W sierpniu zobaczyłem, że lista artystów się nie zmienia, a obecni mnie nie interesują. Chciałem więc zwrócić bilety. Odmówiono mi, ponieważ zwrot niby był tylko do końca lipca. Nigdzie takiej informacji nie otrzymałem. 200 zł wydane na imprezę, na której się nie ma ochoty być.
  Zresztą widać po obecnej ilości sprzedanych miejsc, że wiele osób nie ma ochoty na to iść. Sala jest podobnie wyprzedana jak w kwietniu, czyli w około połowie. To o czymś świadczy. Na samego Wodeckiego na pewno już by miejsc nie było, jak w kwietniu połowa zeszła.

  • 5 0

  • Fascynująca historia.

   • 1 4

 • Ależ było pięknie

  I objawienie - Sławek Uniatowski. Cudownie było, bez zadęcia.

  • 2 0

 • Pod wrażeniem

  Poszedłem na koncert dla żony.... a wyszedłem zachwycony, ale nie muzyką (nie mój klimat) tylko formą. Jak się chce to można. Doskonałe podkreślenie kto tu jest gwiazdą i wypchnięcie wykonawców na drugi plan. Jedyne do czego można się przyczepić to dźwiękowiec miał za słaby refleks - bywa.
  Polecam jak ktoś się zastanawia.

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.