• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Twisted by Reindeers - Christmas Party 2016 - Funk Dee

START: 21:00
WSTĘP: 10 zł, do 22:00 FREE


Nasz Rezydent Funk Dee zaprasza na bożonarodzeniową imprezę pod tytułem Christmas Party 2016 składając świąteczne życzenia wszystkim, którzy w ty dniu odwiedzili Klub nad Motławą. Zapraszamy do Miasta Aniołów na imprezę Christmas Party - 25.12. - niedziela - start 21:00.

W tym świątecznym dniu po suto zastawionych stołach i bombach kalorycznych, przyszedł czas na zgubienie zbędnych kilogramów, oczywiście tylko w Mieście Aniołów i tylko podczas energetycznej imprezy jaka zaserwuje Wam Funk Dee.

W tym dniu przygotowaliśmy dla naszych Gości "przelotkę" po różnych stylach, gatunkach i epokach muzycznych, nie zapominając oczywiście o starych dobrych beat-ach, przy których tak lubicie poszaleć w piątkowe wieczory w Mieście Aniołów. Nikt z odwiedzających nas Gości w tym dniu nie wyjdzie znudzony, dla każdego będzie coś fajnego. Muzyka i atmosfera to nasze atuty choć nie wszystkie. :D

21:00. -22:00. wszyscy, którzy w tym czasie zawitają do Miasta Aniołów mają wstęp wolny. Nie zaczynajcie before w domu, promocja trwa tylko jedną godzinę!

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje stolików pod numerem 58 768-58-31
----------------------------------------------------------------------------------------
Funk Dee, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych toruńskich dj\'i jest rezydentem tamtejszego Monaco Club, a od niedawna również gdańskiego klubu Miasto Aniołów. Swoje pierwsze kroki za konsolą stawiał w 2000 roku, od tego czasu wypracował swój własny i unikalny styl, w którym łączy granie muzyki klubowej z przeróżnymi trikami DJ-skimi, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klubowiczów. W jego setach można usłyszeć mieszankę wielu gatunków muzycznych, przede wszystkim house, deep house, mashup, rnb. Dodatkowo Funk Dee został członkiem ekipy Party with Video, tak wiec jego możliwości poszerzają się o miksowanie na żywo dźwięku i obrazu.

Przeczytaj także

Opinie