• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Twisted by Angels - special easter edition

W świąteczny, niedzielny wieczór zapraszamy wszystkich, którzy zechcą zrzucić zbędne, gramy, dekagramy czy nawet kilogramy. Po całodziennym ucztowaniu czas trochę się poruszać w rytmach najbardziej lubianych przez naszych fanów. 

w każdy piątek (do 24.11), godz. 22:00

Gdańsk,
bilety 20 zł

w każdą sobotę (do 30.12), godz. 22:00

Gdynia,
Dla tych, którzy zawitają do Miasta Aniołów pomiędzy 21:00., a 22:00. przygotowaliśmy świąteczny prezent - nie płacą oni za wstęp. Specjalna Wielkanocna Edycja Twisted by Angels, startujemy punktualnie o  9:00. PM. 

Imprezę jak zwykle poprowadzi Rezydent Miasta Aniołów Mike G. Będziemy bawić się w klimacie funk, rnb, house, deep i latino house i oczywiście największych i najbardziej znanych beats. Nie zaczynajcie before w domu, czas po świątecznych kaloriach wyjść i  trochę poszaleć.

Nasz bar, a w zasadzie nasi barmani proponują wyjątkowe i niepowtarzalne ŚWIĄTECZNE drinki, które powinny przypaść do gustu każdemu z naszych Gości.

Rezerwujcie wcześniej stoliki, bo ich ilość jest ograniczona.
Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji. 
Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow 
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje stolików i lóż VIP pod numerem 58 768-58-31 tylko do 13.04.2017.
-----------------------------------------------------------------------------
Mike G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce).
https://soundcloud.com/mikegpl
https://www.mixcloud.com/djmikegpl/

Opinie