stat
Impreza już się odbyła

Twisted by Angels - Dora Theisebach & Vinylstealer & MIKE G

Zaczynamy imprezy czerwcowe od "mocnego uderzenia". W Mieście Aniołów pojawi się VINYLSTEALER, specjalnie zaproszony przez naszego Rezydenta MIKE G. Jest to DJ, producent, promotor, kolekcjoner winyli. Wirtuoz funku, elektroniki, mash-up'ów, mieszający ze sobą wszystko, co się da. Jak mówią niektórzy - "muzycznie obłędny, technicznie bezbłędny". Na naszej scenie zobaczymy również laureatkę jednego z pierwszych finałów semestralnych karaoke w Mieście Aniołów - Dorę Theisebach.

gru 12

niedziela, godz. 23:00

bilety 40 zł
przedsprzedaż 35 zł
Kup bilet

w każdą niedzielę (do 26.12), godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Jest wokalistką, absolwentkaą POP'u w Codarts Rotterdam i studentką Jazzu w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Współpracuje z muzykami w Polsce oraz Holandii i Francji. Podczas tej naszej klubowej imprezy wystąpi w live act-ach, śpiewając tak do INYLSTEALER-a jak i do naszego Rezydenta. 

WSTĘP: 10 zł* LISTA FACEBOOK FREE do 23:00

Imprezę zaczynamy o 21:00. Na tą niezwykłą noc przygotowaliśmy specjalnie dla Was możliwość  dobrej zabawy bez biletu wstępu. Wszyscy którzy wpiszą się na listę do 03.06.2017. do godziny 18:00. na facebook-u w pierwszych dwóch godzinach imprezy tj. 21:00. - 23:00. mają darmowy wstęp. Warunkiem wpisania się na listę Gości jest polubienie Miasta Aniołów. Obserwujcie nas  i czekajcie kiedy pojawi się lista (należy dołączyć się do wydarzenia).

Jak zawsze będziemy bawić się w klimacie Urban, Rap, Twerk, Trap, Future R'n'b Mashup, Funk, House, Deep House oraz oczywiście największych i najbardziej znanych imprezowych hitów. Stroną muzyczną zajmą się: DORA, VINYLSTEALER oraz MIKE.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
 
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.
Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow oraz na www.miastoaniolow.com.pl
 
Rezerwacje pod numerem: 58 768 58 31
-------------------------------------------------------------------------------
Dora Theisebach - wokalistka, absolwentka POP'u w Codarts Rotterdam i studentka Jazzu w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Współpracuje z muzykami w Polsce oraz Holandii i Francji. Uczestniczka 3 edycji Voice of Poland i I edycji Bitwy na głosy. Organizuje wiele projektów muzycznych na pomorzu. Współpracowała z Edytą Górniak, Zbigniewem Wodeckim, Maciejem Miecznikowskim i wieloma innymi artystami. Obecnie pracuje nad materiałem na pierwszą płytę.
---------------------------------------------------------------------------------
VINYLSTEALER - DJ, producent, promotor, kolekcjoner winyli. Wirtuoz funku, elektroniki, mash-up'ów, mieszający ze sobą wszystko, co się da. Jak mówią niektórzy - "muzycznie obłędny, technicznie bezbłędny". W latach 2007-2013 jedna z dwóch głów tworzących kultowy kolektyw Funk Joint Unlimited, obecnie działający solowo, z ekipą Gin Platonic, współtworzący livebandowy skład Stage Fever, wspierający koncertowo takich raperów jak Flint czy Duże Pe oraz tworzący autorski projekt z pianistą i kompozytorem Aleksandrem Dębiczem. Współautor i prowadzący audycji "Biforologia" w Radiu Kampus, wcześniej prezenter radia Planeta.fm. Jego sety rozkręcały już publiczność zarówno w większości polskich miast, publiczność na takich wydarzeniach jak Burn Battle School, Open'er Festival, Audioriver czy Orange Warsaw Festival, jak i parkiety w Niemczech, Francji, Włoszech, Chorwacji czy na Węgrzech. Występował na jednej scenie z takimi artystami jak Afu-Ra, Arts The Beatdoctor, A-Trak, Boys Noize, Busta Rhymes, Dope D.O.D., Grandmaster Flash, Grubson, Irie Maffia, Jean Tonique, Jon Kennedy, Kid Fresh, Masta Killa, Mustard Pimp, O.S.T.R., Rubix, Rae Sremmurd, Zebra oraz wielu innych. Prywatnie wiolonczelista oraz wielbiciel czarnych brzmień nadających się nie tylko do ruszania tyłkiem.
----------------------------------------------------------------------------
MIKE G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce).
https://soundcloud.com/mikegpl
https://www.mixcloud.com/djmikegpl/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.