• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Twarzą w twarz - spektakl

Twarzą w twarz. Spektakl, który poprawia duchową optykę, kalibruje i koryguje patrzenie na to, co w naszym życiu na ziemi ma wartość w wieczności. Wszystko może być nam wybaczone. Ale też wiele zostało nam powierzone. Co dalej?

cze 10

piątek, godz. 19:00

bilety 45 zł
Kup bilet
cze 18-19

sobota - niedziela, godz. 19:00

Sopot,
bilety 50 zł
ulgowy 40, 30 zł
Cieszka Żółtko - aktorka, mim i storytellerka. Od lat związana ze Stowarzyszeniem Sztukmisja, które stara się za pomocą środków teatralnych i parateatralnych dać widzowi przestrzeń do przemyśleń i stawiania pytań o sens istnienia, istotę piękna, prawdy i miłości. Działa w nim jako aktorka, asystent reżysera i edukatorka. Prowadzi warsztaty teatralne, wykłady na temat języka ciała, świadomości sceny i wykorzystania technik teatralnych w edukacji. Opowiada dzieciom bajki w Muzeum Narodowym w Krakowie w ramach cyklu Latający dywan. Opowieści przedmiotów, który zdobył nagrodę Słoneczniki w kategorii JĘZYK. Lubi piec chleb i rozmawiać z ludźmi. Mieszka w Krakowie.

O spektaklu Twarzą w twarz:
Ten spektakl to godzinne spotkanie z trudnymi pytaniami o wiecznym znaczeniu. To czas na zajrzenie w głąb siebie i poszukanie w swoim życiu miejsca dla Boga. To spektakl, który porusza do głębi i nie pozwala zadowolić się tym co proste i powierzchowne.

Miejsce: Budynek Kościoła Chrześcijan Baptystów, ul. Dąbrowskiego 11 w Gdańsku (80-153)

Informacja o biletach

Obowiązuje rezerwacja miejsc tu: https://app.evenea.pl/event/twt/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • monodram
  cze 10
  piątek, g. 19:00
  Gdynia, Konsulat Kultury
  Takie tam