stat
Impreza już się odbyła

Turniej Wiedzy o Harrym Potterze - Trzecia Edycja (1 opinia)

gry

14 kwietnia w w klubie Desdemona odbędzie się trzecia edycja wielkiego Turnieju Wiedzy o Harrym Potterze.

Relacja z imprezy

gru 4-5

sobota - niedziela, godz. 12:00 - 20:00

bilety 129 zł
przedsprzedaż 99 zł
gru 18-19

sobota - niedziela

Wstęp wolny
Nowe miejsce, nowa szata graficzna, nowe części książek, więcej uczestników! Ale starzy my - czyli w pełni wykwalifikowani czarodzieje, stojący na straży, tworzonego z największą pasją na świecie, turnieju dla magów.

Pierwsza i druga edycja gościły ponad 250 uczestników w Green Clubie w Gdańsku, którzy mierzyli się z 120 zagadnieniami, przygotowanymi przez starannie wyselekcjonowaną kadrę maniaków książek.

W trzeciej natomiast, mamy przyjemność ogłosić, że przenosimy wydarzenie do gdyńskiego klubu Desdemona, aby móc pomieścić Was jeszcze więcej!

150 uczestników będzie zmagać się z pytaniami, których nigdzie wcześniej nie będą mieli okazji znaleźć, oprócz głów samych organizatorów. A są mocni z oklumencji, więc skarb jest bezpieczny.

Ta edycja odbywać się będzie w lokalu, który swoim klimatem sprawia, że poczujecie jakbyście się przenieśli do Dziurawego Kotła i popijali ognistą whisky wraz z Tomem, albo sączyli kremowe piwo u Madame Rosmerty w Trzech Miotłach. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce.
Naprawdę.

Czy jesteście gotowi się sprawdzić?

Opinie (1)

  • a nie będzie palenia książek ? - bo Trójmiasto ostatnio z tego słynie...

    • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.