• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Impreza już się odbyła

Turniej Przeznaczenia (3 opinie)

 • czwartek, 21 stycznia 2021, godz. 19:00
 • Lokalizacja
  Online
 • Bilety
  10

Zapraszamy 21 stycznia na platformę ClickMeeting. Potrwa od 1 do 2 godzin. W "Turnieju Przeznaczenia" będą mogły wziąć udział tylko zarejestrowane osoby. Informacje na bieżąco będą aktualizowane w tym wpisie oraz w wydarzeniu "Turniej Przeznaczenia" na facebooku Mennicy Gdańskiej.

Cały dochód uzyskany z uczestnictwa w quizie zostanie przekazany Fundacji Hospicyjnej z Gdańska. Zróbmy razem coś dobrego!

O quizie
"Turniej Przeznaczenia" to quiz, w którym będziecie mogli sprawdzić Waszą wiedzę na temat uniwersum Wiedźmina. Możecie spodziewać się pytań oczywiście z książek z sagi, ale również z gier komputerowych oraz serialu emitowanego na platformie Netflix. Poziom trudności pytań będzie zróżnicowany - na pewno fani będą mogli się wykazać! Quiz będzie miał głównie formę testu - z czterech możliwych odpowiedzi tylko jedna jest prawidłowa. Jednak to nie wszystko - zdarzą się również dodatkowe pytania na kreatywność... Quiz odbędzie się zdalnie, na platformie naszego Partnera Technologicznego - firmy ClickMeeting sp. z o.o.

RegulaminKoszt udziału
Udział w quizie jest płatny - 10 zł od osoby. Płatność możliwa jest za pośrednictwem PayPal. Cały dochód zostanie przekazany Fundacji Hospicyjnej z Gdańska, której nasza mennica pomaga już od czasu emisji pierwszych monet z Wiedźminem. Tylko osoby, które opłacą wstęp na quiz otrzymają mailowo zaproszenie wraz z linkiem do udziału w "Turnieju Przeznaczenia".

Zapisy
Warunkiem uczestnictwa jest uiszczenie opłaty oraz podanie imienia i nazwiska wraz z adresem e-mail. Bardzo ważne jest podanie prawidłowego adresu mailowego - na niego zostanie wysłane zaproszenie wraz z linkiem do quizu! W quizie może wziąć udział maksymalnie 1000 osób, więc kolejność zgłoszeń ma znaczenie!

RejestracjaNagrody
W naszym quizie każdy wygrywa! Dodatkowo, pierwsze 3 miejsca otrzymają nasze wyjątkowe i wartościowe monety z serii "Wiedźmin"! Opis każdej z monet dostępny jest pod tym linkiem. Natomiast tutaj możecie poczytać o tym, dlaczego nasze monety to doskonała inwestycja. Szczegółowe nagrody opisane są w regulaminie Turnieju Przeznaczenia.

Prowadzący
Szczytne cele, wyjątkowa tematyka - a prowadzący świetnie odnajduje się w wiedźmińskim klimacie. Zapowiada się naprawdę znakomita zabawa! "Turniej Przeznaczenia" poprowadzi bowiem Wojciech Tremiszewski - aktor, scenarzysta, dramatopisarz, reżyser. Przez wiele lat występował z Kabaretem Limo; od połowy zeszłej dekady współtworzy trójmiejską scenę impro (W Gorącej Wodzie Kompani, Peleton, Improskład, W Trzech Osobach, Jachimek - Tremiszewski Trio, Sam Termos); występował w programach telewizyjnych "I Kto To Mówi?", "Dzięki Bogu Już Weekend", "Orłoś Kontra". W popularnym serialu improwizowanym "Spadkobiercy" wciela się w postać Warrena. Dyrektor artystyczny jednego z największych ogólnopolskich festiwali impro - Podaj Wiosło.

Fenomen Wiedźmina
Wiedźmin stał się ikoną polskiej fantastyki w światowej popkulturze. Po ogromnym sukcesie książek i gier komputerowych oraz emisji głośnego serialu przez platformę Netflix do grona miłośników uniwersum Wiedźmina dołączają kolejne pokolenia, które w czasach szczytowej popularności prozy Andrzeja Sapkowskiego były zbyt młode na opowieści o Geralcie z Rivii, a obecnie odkrywają ten świat z dużym entuzjazmem.

Mennica Gdańska w listopadzie 2020 rozpoczęła przedsprzedaż drugiej serii monet kolekcjonerskich z wizerunkiem Wiedźmina. Nakład pierwszych monet z serii, wyemitowanych w 2019 roku wyprzedał się całkowicie! Jest to jeden z powodów zorganizowania wydarzenia online na dużą skalę. Srebrne monety kolekcjonerskie będą nagrodami głównymi w quizie wiedzy o świecie Wiedźmina. Naszą motywacją jest również działanie pro-społeczne i charytatywne. Chcemy połączyć ciekawe wydarzenie, które może zaangażować nawet 1000 osób z całej Polski ze zbiórką pieniędzy dla gdańskiego hospicjum.

Ten Turniej jest Twoim przeznaczeniem!

Przeczytaj także

Opinie (3)

 • Wesprę hospicjum

  Mimo, że nie znam w zasadzie Wiedźmina, to i tak warto zrobić coś dobrego dla hospicjum! Oni w pandemii również potrzebują pomocy!

  • 1 0

 • Biorę udział!

  Super sprawa! 10zl? W końcu jakaś ciekawa inicjatywa!

  • 0 0

 • płatnosc

  niestety ale płatności nie działają

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.