stat
Impreza już się odbyła

Turniej PVP Pokemon Go

gry

Zapraszamy do udziału w turnieju PVP Pokemon Go w Gdańsku. Turnieje odbywają się regularnie co miesiąc, według rozpiski The Silph League Arena. W każdym miesiącu jest inny temat turnieju w Lutym jest to turniej o nazwie Rose Cup. Każdy z turniejów ma specjalne zasady by urozmaicić grę.

29 maja - 26 czerwca 2021

Gdańsk,
Wstęp wolny
cze 26-27

sobota - niedziela, godz. 11:00

Pruszcz Gdański, Zastawna
Na miesiąc luty zasady to:

1. Zawodnicy przyprowadzą zespół 6 Pokemonów (i zarejestrują ich przed rozpoczęciem turnieju). Wszystkie użyte drużyny bojowe muszą składać się z tych 6 Pokemonów.
2. Wielka liga: Mecze rozgrywane są w Wielkiej lidze: w Pucharze dozwolone są tylko pokemony do 1500 CP.
3. Dozwolone kolory: tylko pokemony, których głównymi kolorami są różowy, fioletowy, czerwony lub szary, mogą być używane w Pucharze Róż.
4. Główne kolory opierają się na ich klasyfikacji na BULBAPEDIA.
Shinies: Kwalifikowalność Pokémona opiera się wyłącznie na kolorze nie błyszczącym. Na przykład: Sableye i jego lśniące są dozwolone, ale błyszczące i nie błyszczące Gyarados nie są.
Wiele formularzy: jeśli Pokémon ma wiele formularzy (Alolany, formularze regionalne itp.), Każda forma pasująca do dozwolonych kolorów jest kwalifikowalna. (tj. Alolan Marowak jest dozwolony, ale Kanto Marowak nie jest)
5. Zakazy gatunków: typy wody (w tym typy podwójne!), Mityczne pokemony, legendarne pokemony i Bastiodon są niedozwolone.

12 stycznia 2020 pobiliśmy rekord Polski i na turniej przybyło, aż 58 zawodników z Trójmiasta, Koszalina, Chojnic, Elbląga czy też Warszawy!

Poczynania naszych zawodników można obserwować na regionalnym rankingu:
https://silph.gg/leaderboard/national/PL

Turnieje odbywają się w Galerii Metropolia na poziomie -1 Strefa Gier Rebel. Do wygrania są atrakcyjne nagrody między innymi słuchawki od firmy https://snab.audio/ czy też wejściówki na VR od https://fantomatyka.pl/

Ponad to! Każdy uczestnik dostanie przypinkę turniejową Rose Cup. Uczestnicy, którzy nie wygrają nic będą mieli okazję wygrać turniejowe kubki do rozlosowania, aż 3 wśród zawodników. I wiele innych atrakcji szykujemy dla zawodników .Udział w turnieju jest bezpłatny! Nie ma ograniczeń wiekowych!

Dzięki udziału w turniejach lokalnych jest możliwość otrzymania zaproszenia na turniej regionalny
(o którego organizację Gdańsk ubiega się), a następnie na międzynarodowy!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2732461050172388/

Poprzednie turnieje wyglądały tak:

https://youtu.be/SmEN9W2hOCk
https://youtu.be/T2fIbTTrXqg
https://youtu.be/jB57sJGcom8

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.