• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Turniej 7 Cudów Świata Architekci

Wydarzenie w ramach

Trzecie urodziny STACJI FOOD HALL, to zabawa dla wszystkich naszych Gości! Wiemy jak lubicie planszówki, a w szczególności wieczory z grami i turnieje organizowane przez 3city Boardgamers. No i macie! 10 lipca odbędzie się Turniej 7 Cudów Świata Architekci, w którym dla zwycięzców przewidziane są nagrody od Rebel.

sie 13

sobota, godz. 9:30 - 14:00

Kolbudy, Wybickiego 33
bilety 15 zł
ulgowy 1-5 zł
sie 14

niedziela, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 20 zł

ZAPISY:

Aby wziąć udział w turnieju, nalezy wysłac maila na adres 3city.boardgamers@gmail.com z temat Rejestracja Turniej Archikekci i podać w mailu swoje imie i naziwsko, albo zapisz sie na platformie meetup.

ZASADY TURNIEJU

1. Rozgrywki przebiegają w 3 rundach, w systemie pucharowym.
2. W pierwszej rundzie przechodzi połowa graczy (zaokrąglając w górę), w drugiej do finału przechodzi jedna osoba
3. W przypadku remisów awans rozstrzygany jest według schematu: najpierw liczba wybudowanych etapów cudów w danej rozgrywce (im więcej, tym lepiej); potem ilość posiadanych kart (im więcej, tym lepiej); na sam koniec porównujemy wyniki z poprzednich rozgrywek (im wyższy wynik, punktowy tym lepiej).
Turniej powinien trwac około 3h.

NAGRODY

!!! 2 pierwsze miejsca otrzymują kody na 20%
!!! 20 pierwszych zarejestrowanych osób otrzymuje kody do sklepu rebel.pl na 15%

ORGANIZATOR
3city Boardgamers - Na trójmiejskiej scenie od 6 lat łączą miłość do gier planszowych i otwartość na inne kultury. Organizatorzy ponad 400 spotkań okołogrowych dla obcokrajowców (ale nie tylko!). Ponad długie tłumaczenie zasad stawiają dobrą zabawę i nawiązywanie nowych znajomości.

PARTNER TURNIEJU
Rebel - Największy i najstarszy sklep hobbystyczny w Polsce. Każdego dnia obsługuje setki zamówień od fanów nowoczesnych gier planszowych oraz fabularnych z całego kraju. Słynie z błyskawicznej realizacji i pancernego pakowania gwarantującego, że gry dotrą w nienaruszonym stanie. Tłumaczy, wydaje, sprowadza, opisuje i pakuje coraz to nowe tytuły, by zadowolić nawet najbardziej wymagających maniaków planszówek. Wciąż mając ogromną frajdę z tego, co robi!

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.