• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Turbo + Access Denied

Mamy zaszczyt zaprosić Was na koncert legendarnej grupy Turbo.

gru 9

sobota, godz. 20:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
cze'24 5-8

środa - sobota, godz. 15:00

bilety 699 - 1299 zł
Kup bilet
Bilety - 30zł/40zł
(czynne od pon. do sob. od 13:00)

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


18:00 - drzwi
19:00 - 19:35 - Access Denied
20:00 - TURBO

Niekwestionowana legenda polskiego heavy metalu - zespół TURBO w listopadzie wydaje nowy album! Płyta "Piąty Żywioł" pojawi się na półkach sklepowych 12 listopada 2013 nakładem wytwórni Metal Mind Productions.

Nowy krążek TURBO funduje potężną dawkę klasycznego brzmienia za jakie pokochali ich fani, z tym że w nowoczesnych aranżacjach. Nad produkcją albumu czuwał Perła (ex Acid Drinkers, Guess Why), który nadał brzmieniu tej płyty prawdziwą siłę.

Grafika na okładce mocno nawiązuje do tytułu krążka, bo jak mówią muzycy: "W naszej koncepcji, oprócz czterech znanych nam żywiołów jest jeszcze piąty. Człowiek tak jak żywioły odmienia oblicze ziemi, ma w sobie siłę, którą można w pewien sposób zestawić z siłą żywiołów, czasami wykorzystuje tę siłę w dobry sposób, a czasami nie" . Ten zamysł odzwierciedla także obrazek jaki będzie zdobił front płyty "Piąty Żywioł".

Na trasę koncertową z premierowym materiałem muzycy TURBO kazali nam czekać cztery długie lata. Jak zapewniają muzycy, TURBO nie chce porywać się na nowości, bo na koncertach fani oczekują od nich klasycznych utworów i nie są zwolennikami zmian.

Utwór "Cień Wieczności" będzie pilotował album aż do premiery i został wybrany wspólnie przez zespół. Ci, którzy mieli okazję w ostatnim czasie wybrać się na koncert TURBO zapewne mieli okazję i szczęście posłuchać go już w wersji live. W dniu premiery ukaże się także oficjalny klip do innego utworu, zatytułowanego "Serce na Stos".

Access Denied

Trójmiejska kapela Access Denied powstała na początku roku 2003 . Grupa regularnie koncertuje od 10 lat , a na swoim koncie ma wspolne koncerty z gwiazdami polskiej sceny metolowej Ira, Kat, Tsa, Rootwater, Turbo, Hunter,Jelonek i inni oraz oraz światowe jO.D Saxon, Timm Ripper Owens(Ex JUDAS PRIEST) ,Nazareth ,Thunderbolt, Crime Of Pasion, Cult Of Luna i inni oraz koncerty w skandynawii...

Zespół nagrał dwie płyt "The Memoril" w 2008 ,abum został doceniony przez amerykańską wytwornie 272 Records i Numer "Give Me Rock" ukazał się zza oceanem na składance "Kill City 22". Na przełomie lipca i sierpnia 2012 grupa zamknęła się w studiu i zaczęła prace nad nowym albumem "Touch Of Evil" za miks i mastering odpowiadał Arek "Malta" Malczewski znany ze wspolpracy z Behemoth , album ukazał się w październiku 2012 w Europie oraz listopadzie w u.s.a , gdzie wszędzie zebrał świetne recenzje , a oto kilka z nich :

https://adenied.superhost.pl/recenzje

Oficjalny profil zespołu :

https://www.facebook.com/pages/Access-Denied/116110721781098?ref=hl

Opinie