• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Trzymaj Festiwal (1 opinia)

Halo nadmorscy artyści! Bez względu na to czy robisz muzę, foty, ilustracje czy film jeśli jakkolwiek spełniasz się artystycznie, mamy coś dla Ciebie. Wpadnij na Trzymaj Festiwal! Tutaj mile widziana jest każda kreatywna głowa.

Chcemy stworzyć społeczność, która łączy nadmorskich twórców z różnych dziedzin i udostępnić im przestrzeń do:

- wspólnego realizowania pomysłów,

- wymiany wiedzy i doświadczenia,

- nawiązywania nowych znajomości,

- poszerzania horyzontów

Podczas Trzymaj Festiwalu odbędzie się aż osiem paneli dyskusyjnych, dwa warsztaty, cztery koncerty, dwa DJ-sety oraz seanse filmowe. W programie przewidziano również piętnaście stoisk z plakatami i rękodziełem. Każdy panel trwać będzie około 1,5 godziny, z udziałem dwóch panelistów oraz prowadzącego, który będzie dbał o dynamiczny przebieg dyskusji.

Paneliści i prowadzącyDo grona panelistów należą m.in. Miły ATZ, Odys, Marceli Bober, TonieFFB, Gad.ass, Janek Mazur, Lea Harmoza, Makskaoo, Weronika Orzechowska, Mikołaj Trzaska, Heronika (Santa grafika), Grzegorz Mołda, Zofia Chamienia, Paweł Smardzewski, Martyna Wędzicka-Obuchowicz oraz Gosia Macioch (Studio Spectro). Warsztaty poprowadzą uznane artystki Weronika Lipniewska (Vera King) oraz Aleksandra Piotrowska (Gasia.gasia).

Muzyczne doznania


Wieczorne koncerty będą należały do takich artystów jak Ania Szlagowska (Alternatywny pop), Próżnia (R&B, alt rap), Jupijej (hiphop) oraz Najaw (hiphop, alt rap). O odpowiednią atmosferę podczas DJ-setów zadbają c-buch oraz ContaKt, zapewniając niezapomniane muzyczne przeżycia.

Oprócz tego zaplanowane mamy dla Was:

- pokazy filmowe

- strefa audiowizualna

- wystawy

- targi sztuki

Goyki 3 Art Inkubator, mieszczący się w zabytkowej willi otoczonej pięknym parkiem, stanowi idealne tło dla Trzymaj Festiwalu. Organizatorzy podkreślają, że chcą stworzyć przytulną i otwartą przestrzeń, w której każdy uczestnik będzie czuł się jak w domu. Luźna atmosfera ma sprzyjać otwarciu się na dyskusję oraz skracaniu dystansu między panelistami a uczestnikami.

Oferujemy przytulną i otwartą przestrzeń, w której będziemy mogli wspólnie poznawać sztukę, doświadczać jej, edukować się nawzajem, wymieniać doświadczeniem i zwyczajnie wychillować.

Trzymaj Festiwal to inicjatywa stworzona z myślą o mieszkańcach Trójmiasta, którzy pragną czerpać inspirację i rozwijać swoją kreatywność. Organizatorzy wierzą, że takie wydarzenia są niezbędne dla lokalnej społeczności, bo łączą ludzi i napawają ich weną. Festiwal to także doskonała okazja do wypoczynku i cieszenia się letnimi wieczorami w atmosferze pełnej sztuki i dobrej zabawy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Sopotu i okolic do udziału w Trzymaj Festiwal. Przyjdźcie i doświadczcie wyjątkowej atmosfery, poznajcie nowych ludzi i zanurzcie się w świecie sztuki!"

Opinie (1)

 • Fajnie... Nikogo nie znam...

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • festiwal sztuki , wieczór literacki , spotkanie
  lip 19-21
  piątek - niedziela
  Gdynia, Bulwar Nadmorski
  Plener Literacki w Gdyni